999 rezultate për

yolanthe

Shpërthen Sneijder: Njerëz mu*a që flasin broçkulla për mua dhe Yolanthen, jeni të çmendur (FOTO LAJM) Wesley Sneijder ka hedhur poshtë lajmet se ai e ka paguar Yolanthe Cbau 15 milionë euro për ta zgjedhur çështjen e shkur
"Shkatërrova çdo gjë", Sneijder flet për divorcin me Yolanthe Cabau (FOTO LAJM) Ish futbollisti i Interit Wesley Sneijder u vu në qëndër të mediave roze pak ditë më parë, teksa bëri bujë divorci me m
Wesley Sneijder i jep fund martesës 9 vjeçare me Yolanthe Cabau (FOTO LAJM) Wesley Sneijder dhe Yolanthe Cabau vendosën të divorcoheshin pas pothuajse nëntë vitesh martesë, shkruan Albeu.com. L
Të dashurën e Sneijder, do ta kishte zili dhe Wanda (FOTO LAJM) Yolanthe Cabau ia doli të jetë në qendër të interesit të mediave e të modelingut. E dashura e Wesley Sniejder eshte
Yolanthe shtatzanë, Sneijder së shpejti baba (FOTO LAJM) Wesley Sneijder po shkëlqen me Galatasarayin në Superligën turke të futbollit teksa kryesojnë rënditjen me 58 pikë, 2 më
Bashkëshortja e Sneijder më e bukur se kurrë (FOTO LAJM) Gjërat nuk po shkojnë shumë mirë për Wesley Sneijder dhe Galatasarayin e tij, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për ba
Yolanthe Cabau "verdhekuqe" për fitoren e Galatasaray (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Wesley Sneijder Yolanthe Cabau ka postuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet me bluzën e Galatasaray
Yolanthe ngushëllon Sneijder: Jam krenare me ty (FOTO LAJM) Wesley Sneijder ishte një prej futbollistëve që humbi penalltinë në gjysmëfinalen kundër Argjentinës, çka solli edhe lar
Ja si e festoi Yolanthe kalimin e Holandës në çerekfinale (FOTO-LAJM) Bukuroshja Yolanthe Cabau feston kalimin e skuadrës së saj të zemrës në turin tjetër. Holanda fitoi me vështirësi përbal
Yolanthe Cabau, e gëzuar me fitoren e Holandës (FOTO-LAJM) Yolanthe Cabau duhet të jetë shumë e lumtur pas fitores së mbrëmshme të Holandës. Pak kohë më parë gruaja seksi e Snaide
Yolanthe gjithmonë e më e bukur (FOTO-LAJM) Gruaja e fantazistit të Galatasaray-t Wesley Sneijder shfaqet cdo ditë e më e bukur. Yolanthe Cabau është fotografuar gj
Wes dhe Yolanthe vijojnë pushimet në Ibiza (FOTO LAJM) Çifti i famshëm i futbollit Wesley Sneijder dhe Yolanthe Cabau vijojnë pushimet e tyre në ishullin e famshëm spanjoll Ib
Wesley dhe Yolanthe pushime romantike në Ibiza (FOTO LAJM) Mesfushori hollandez i Galatasaray Wesley Sneijder dhe bashkëshortja e tij Yolanthe Cabau po kalojnë disa ditë pushimi n
Pasion turk për Wesley dhe Yolanthe Gjërat duket se po shkojnë shumë mirë për Wesley Sneijder dhe Yolanthe Cabau. Çifti i famshëm i futbollit la Milanon në
Yolanthe zbret në fushë me Sneijder (VIDEO) Pasi shijoi famën dhe suksesin në Itali, bukuroshja Yolanthe Cabau, bashkëshortja e Wesley Sneijder, po bën të njëjtën g
Yolanthe "zbut" turqit (VIDEO) Transferimi i Wesley Sneijder në klubin e Galatasaray ka bërë tepër bujë në Turqi. Por vëmendja nuk është përqëndruar ve
Yolanthe: Stambolli është shumë i bukur Puthje për të gjithë. Yolanthe Cabau, bashkëshortja e Wesley Sneijder, kërkon të përgjigjet gjithmonë nëpërmjet Twitter-
Yolanthe në Twitter: Wes nuk dëshiron të iki Wesley Sneijder në "luftë të ftohtë" me Inter ka vendosur tashmë të largohet? Yolanthe Cabau, bashkëshortja e fantazisti
Qeni i Sneijder, tifoz i "çmendur" i Inter Yolanthe Cabau mbështet jo vetëm bashkëshortin e saj Wesley Sneijder por të gjithë Interin. Prova vjen nga Twitter, ku b
Yolanthe jep urdhër: Nuk lëvizim nga Milano Pavarësisht se Claudio Ranieri e konsideron shumë të rëndësishëm Wesley Snaijder, sipas thashethemeve të fundit, ky po m