Para në këmbim të notës kaluese, pranga tre sekserëve në Elbasan
999 rezultate për

ymeri

Pozoi nudo, balerina shqiptare tregon çfarë i tha mami Vitet e fundit pozat e nxehta të njohura si nudo apo topless janë më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Mjafton një po
Inatçinjtë e Vetëvendosjes, nuk i shkuan ish-kryetarit të tyre në fatkeqësi Lëvizja Vetëvendosje e ka injoruar varrimin e babait të Visar Ymerit. Asnjë prej drejtuesve të lartë të partisë nuk mori
Liburn Aliu përplaset në kuvend me Visar Ymerin Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu ka kundërshtuar rezolutën e PSD-së për dialogun me Serbinë. Ai tha se d
Përkujtohet heroi i Kosovës Enver Zymeri Për nder të shënimit të përvjetorit të shtatë të rënies në detyrë të heroit të Kosovës, Enver Zymeri, Policia e Kosovës
2 vite lidhje, propozimi i Jon Gjebreas për Merlin do t'ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri festojnë sot dy vjetorin e lidhjes. Si rrallëherë e fejuara e Jon Gjerbreas, djalit
3.4 milion euro, zbulohet porositësi i Toyotave të famshme Policia dhe Prokuroria e Durrësit kanë numëruar sasinë e eurove kontrabandë që po futeshin në Shqipëri me dy automjete T
Ymeri: Ajo që ka propozuar Qeveria nuk është platformë fare Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, thotë se ajo që qeveria e ka propozuar në Kuvend si platformë për bi
Visar Ymeri merr një pozicion të rëndësishëm në partinë e re Partia Social-Demokrate po mban takimin për të zgjedhur strukturat drejtuese të partisë. Albeu.com mëson se në këtë t
Kukësi mposht me vështirësi Lushnjën në Zeqir Ymeri (VIDEO) Kukësi ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Lushnjës në "Zeqir Ymeri" me rezultatin e përgjithshëm 2-1, ndeshje e
Ymeri: Shpend Ahmeti mund të jetë kryetari i partisë së re Deputeti i GDP-së, Visar Ymeri sot në një intervistë ka folur rreth partisë së re të tyre, Deklaratës së Parimeve, si dh
Të Pakënaqurit formojnë partinë, ende s'ka emër Grupi i Deputetëve të Pavarur në Kuvendin e Kosovës, kanë formuar sot partinë e re pas dorëheqjeve që kanë dhënë muaj më
Visar Ymeri tregon për herë të parë se si e fuste VV gazin lotsjellës në Kuvend sh-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, i ftuar në Oxygen ka rrëfyer për herë të parë se si deputetët arrinin ta fusni
Visar Ymeri kuzhinier në Londër, rrëfen specialitetin e tij Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka rrëfyer një anë tjetër të personalitetit të tij. Ymeri ka treg
Tension në Zeqir Ymeri, lojtarët e Laçit largohen nga stadiumi me skafandër (VIDEO) Fundi i ndeshjes rezervoi pamje aspak të këndshme në stadiumin “Zeqir Ymeri”. Lojtarët e Laçit pretenduan për një 11-met
Laçi i drejtohet finales së Kupës me një barazim në Zeqir Ymeri Laçi barazon 1-1 me Kukësin dhe pret biletën për në finale. Reginaldo, i kthyer në çështje në ditët e fundit, realizoi n
Ymeri: Shumë shpejt do të dalim me parti të re politike Grupi i Deputetëve të Pavarur (GDP), pritet që së shpejti të dalin me subjekt të ri politik. Në emisionin “Debat Plus
Ymeri denoncon në polici burrin e Albulena Haxhiut Ish-kryetari i VV-së, Visar Ymeri ka denoncuar për kanosje, në polici, bashkëshortin e deputetes Albulena Haxhiu, Alban
Ymeri heq dorë përfundimisht nga kjo punë Ish-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri tanimë duket se ka ndarë përfundimisht rrugët me këtë parti. Pas dorëheqjes
Ymeri paralajmëron partinë e re, në bisedime me Shpend Ahmetin Dy emrat që i sollën Vetëvendosjes dy komuna, atë të Prishtinës dy herë dhe Kamenicës, dolën nga partia në kohën e valës
Këta deputetë braktisin sallën e kuvendit Deputetët e krahut të Visar Ymerit kanë dal nga seanca e Kuvendit të Kosovës, ku po zhvillohet debati për demarkacionin