999 rezultate për

ymer

Golin e vitit 2020 e shënon një kosovar në Norvegji (VIDEO) Golin e vitit 2020 e shënon një kosovar në Norvegji, Zymer Bytyqi "bombardon" portën me këtë goditje Skuadra e Vikin
Tre vëllezër nga Ferizaj vdesin brenda një muaji nga COVID-19 Që nga fillimi i pandemisë e deri sot mbi 450 persona kanë vdekur si pasojë e koronavirusit në Kosovë. Në Ferizaj, tr
Jo vetëm profesioni, balerinat Alba Hoxha dhe Isida Mollaymeri i lidh diçka tjetër (FOTO LAJM) Përveç profesionit, mendonim se asgjë tjetër nuk i bashkonte dy balerinat, Isida Mollaymerin dhe Alba Hoxhën. Por në fak
Merr formë stadiumi i ri i Kukësit, ja si duket (VIDEO) Nëpermjet një video në faqen zyrtare, klubi i Kukësit, ka ndarë me ndjekësit, ecurinë e punimeve për rikonstruksionin e
Kurti dhuroi gjysmën e pagës, Ymeri i kthehet kundër Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, dje publikisht ka treguar se do të dhurojë gjysmën e pagës së tij si ndihmë për luf
Nëna e 4 fëmijëve mes lotësh pas vdekjes së bashkëshortit: Jeta ime u mbyll Emisioni “Historia ime”, në Tv Klan solli sot një histori tepër të vështirë të 37-vjeçares Njoftime Ymeraj. Ajo është në
DETAJET/ Zbardhet vendimi i gjykatës, si u lirua nga burgu Viktor Ymeri Viktor Ymeri, një ish –anëtar i bandës së Gaxhait në Vlorë, i dënuar për dy vrasje të kryera në vitin 1999, u lirua ditë
Pse u lirua Viktor Ymeri, aktiviteti në burg që nxorri nga qelia anëtarin e bandës së Gaxhait Gjykata e Elbasanit liroi nga burgu Viktor Ymerin në 27 dhjetor, i cili ishte dënuar me 25 vite burg për vrasjen e Arben
Kishte eleminuar 2 persona, Gjykata e Elbasanit lë të lirë dajën e Edison Harizajt të eleminuar në Durrës Viktori Ymeri i dënuar me 24 vite burg për dy vrasje nga drejtësia italiane por që i është nohur nga Gjykata e Elbasanit
Sherr në lokal: Fansi i çmendur puth me zor Isida Mollaymerin (VIDEO) Isida Mollaymeri, balerina e cila është shquar gjithnjë për elegancën e saj, ka rënë në kurthin e kamerës së fshehtë të
I shkrumbuan makinën gjatë natës, reagon gjyqtari i akuzuar për korrupsion Gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeri, iu dogj makina mbrëmjen e djeshmë në Shkodër për shkaqe akoma të panjohura. Blutë
Djegia e makinës së gjyqtarit në Shkodër, kamerat kapin dy persona (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme është djegur makina e gjyqtarit të Gjykatës së Shkallës së Parë në Shkodër, Andri Ymeri. Ka qenë o
Akuzat e rënda për korrupsion, kush është gjyqtari që i dogjën makinën në Shkodër? Gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeri, iu dogj makina mbrëmjen e djeshmë në Shkodër për shkaqe akoma të panjohura. Por k
U tentua eleminimi i prokurorit, gazetarja zbulon motivin e atentatit në Durrës Pëllumb Muharremi është një nga personat, i cili u plagos së bashku me prokurorin Arjan Ndoja në atentatin e 1 Nëntorit.
Damian Gjinkuri: Ymer Lala flinte në një hotel me Lulzim Bashën Koordinatori politik në Dibër i demokratëve ishte Edi Paloka. Ndërsa socialistët drejtoheshin nga Damian Gjiknuri, dhe a
I vdes babai, lirohet nga burgu biznesmeni që porositi “Toyota Yaris” me miliona euro Biznesmeni Alban Mollaymeri, i arrestuar pas skandalit me “Toyota Yaris”, pasi rezultoi të ishte porositësi i makinave t
FSHF inpekton punimet: "Zeqir Ymeri" inagurohet para afateve (VIDEO) Prej ditësh, stadiumi "Zeqir Ymeri" në Kukës është shembur, pasi në gërmadhat e tij do të ndërtohet një impiant modern,
Beu i Dibrës dhe mik i Ramës, kush është Ymer Lala që shfaqet kudo në përgjimet e "Bild" E përditshma gjermane “Bild” ka publikuar mbrëmjen e së mërkurës 10 audiopërgjime të reja me protagonist kryesor Ymer L
"A thua jam vesh mirë se do takoj Bablokun?" Ymer Lala flet për pritjen e Ramës tek "Zyra e Madhe" Në përgjimin nr.10 të publikuar nga "Bild" është regjistruar Ymer Lala, një emër që gazeta e lidh me krimin e organizuar
PERGJIMI/ Tërmet, tërmet i ke q.. nanën! Gjiknuri përgëzon Ymer Lalën (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë