999 rezultate për

ylvi

"Neymar është "mamma mia", kush thotë se ai s’mund të kthehet në La Liga?" Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish
Sylvinho-Barcelonës: Kthejeni Neymarin, shiteni Coutinhon Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga
Plas te Lyon-i, të gjithë janë kthyer kundër legjendës Juninho Trajneri Sylvinho u shkarkua nga Lyon-i, por tashmë ka kritika edhe dhe për ish-legjendën e klubit, Juninho. Presioni ës
Eksperti i goditjeve të lira, Juninho kthehet si drejtor sportiv te Lyon Braziliani Juninho rikthehet te skuadra e Olympique Lyonnais, këtë herë në rolin e drejtorit sportiv. Pasditen e së mart
Mbyllet shqyrtimi gjyqësor për Shullazin e bandën e tij Gjykata e Krimeve të Rënda ka përfunduar shqyrtimin gjyqësor për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij, që akuzohen për sh
80 mijë euro, 6 punonjës të bankës "fundosin” Shullazin Dy prej të pandehurve të procesit të Emiljano Shullazit, Gilmando Dani dhe Endrit Zela, pretendojnë se janë zënë në kurt
Thyen çeqe me para në bankë, si dy miqtë e "fundosën" Shullazin Dy prej të pandehurve të procesit të Emiljano Shullazit, Gilmando Dani dhe Endrit Zela, pretendojnë se janë zënë në kurt
Fatmira Hajdari del e përfshirë edhe në dosjen Shullazi Për të parën herë Emiljano Shullazi ka vendosur që të thotë të vërtetën në lidhje me kërcënimin ndaj biznesmenit Ylvi Be
Çështja Shullazi, gjykata pranon kërkesën për ballafaqim Është pranuar kërkesa e organit të akuzës për ballafaqimin e Ylvi Beqajt me shoferin Romeo Tarja si dhe ballafaqimin e Y
Ish-kreu i Hipotekave: Isha me pushime kur u regjistrua “Vollga” Vazhdon gjyqi për Emiljano Shullazin ku sot dëshmuan ish- kreu i Hipotekave, Ilirjan Muho, truproja i Ylvi Beqajt, babai
Qytetari dëshmon për çeshtjen "Shullazi": Kështu më mashtroi biznesmeni Beqja Një qytetar nga Fushë Preza ka dëshmuar gjatë seancës në Gjykatën e Krimeve të Rënda mbi dosjen ‘Shullazi’ se si është
Bomba e përballjes Shullazi-Beqja, prokuroria nis hetimet Faktet tronditëse që dolën në dritë nga përballja mes dëshmitarit Ylvi Beqja dhe Emiljano Shullazit në Gjykatën e Krimev
Shullazi nxjerr sekretet: Ju tregoj kush ia mundësoi Jozefina Topallit udhëtimin në Arabinë Saudite Seanca e ballafaqimit mes Emiljano Shullazit dhe Ylvi Beqajt, i cilësuar si dëshmitari kyç për zbardhjen e kalimit të 20
Ballafaqimi në gjyq me Ylvi Beqajn, Shullazi ia zbulon “të palarat”: Më kishte premtuar se… Ylvi Beqja, përfaqësues në Shqipëri i kompanisë “Saudi Brothers Commercial Company” dëshmitari kyç për zbardhjen e kalim
Dosja Shullazi, sot pritet ballafaqimi me biznesmenin Ylvi Beqja Gjykata e Krimeve të Rënda sot do të mbajë një seancë ndaj Emiljano Shullazit për gjobëvënie ndaj biznesmenit Ylvi Beqja
Gjyqi ndaj Shullazit, shtohen masat e sigurisë për Beqjan Zyra për Mbrojtjen e Dëshmitarëve te Drejtësisë ka shtuar masat e sigurisë për biznesmenin Ylvi Beqja dhe për familjen e
Shullazi mbetet pa avokatë, dështon sërish seanca gjyqësore Ka dështuar sërish seanca gjyqësore në ballafaqimin ndërmjet Emiliano Shullazit dhe biznesmenit Ylvi Beqaj. Shkak është
Dëshmon para gjykatës Ylvi Beqja: 7 mln euro që të mos flisja... Ditën e djeshme në Gjykatën e Krimeve të Rënda arriti që të merrej dëshmia e biznesmenit Ylvi Beqaj për çështjen e Shull
Ylvi Beqja dëshmon para gjykatës, tregon lidhjet e para me Shullazin Përballja e famshme mes Emiljano Shullazit dhe biznesmenit Ylvi Beqaj, ka arritur të realizohet ditën e sotme pas 15 sen
Ndërpritet dëshmia e biznesmenit Beqja, avokatja lë sallën pa arsye Ditën e sotme biznesmeni Ylvi Beqja filloi dëshminë në Gjykatë pavarësisht mungesës së Emiljano Shullazit, për shkak se