999 rezultate për

yllin

Interi hedh "sytë" nga Premier League, synon yllin e Liverpool me parametër zero Interi tenton një goditje të madhe me parametër zero. Zikaltrit kanë hedhur vështrimin nga mesfushori holandez i Liverpo
I riu gjendet i varur në pyllin e Voskopojës, dëshmitari: Pashë njerëz, por kisha frikë Në 14 Qershor 2018 në pyllin e Voskopojës u gjet i varur në një pemë 18-vjeçari Antonio Karafili. Personi, që e pa për h
Barcelona - Juventus në garë për yllin e Ajax-it Jo vetëm në fushë, Juventus dhe Barcelona janë të gatshëm të duelojnë mes tyre edhe në merkato. Sipas asaj që raportohet
"Nuk do jesh kurrë lider", Perez përplaset me yllin e ekipit Presidenti Florentino Perez ka qenë shumë i zhgënjyer me skuadrën e tij pas humbjes me Shakhtar Donetskun. Ai zbriti
Masat e reja mbyllin lokalet në orën 23! Qytetarët: Një masë e këtillë është e pa nevojshme Ora 23:00. U mbyllën të gjithë lokalet në Kërçovë. Disa minuta para se të mbyllen, rrugët e qytetit u mbushën me vetura.
I skadon kontrata, Milan me ide të qarta për yllin e Marseille Raportime nga Spanja dhe Franca shkruajnë për një marrëveshje mes AC Milan dhe Florian Thauvin. Kontrata e Thauvin sk
Njerëzit i mbyllin me kyç brenda, gazetari shqiptar tregon si e vuri Kina nën kontroll COVID-19 Gazetari shqiptar në Kinë, Edison Myrteza, në një lidhje ‘Skype’ në ‘Wake Up’ tregoi me detaje si arriti Kina me 1 milia
Arian Çani: Rama lidhje me turqit, ka marrë yllin e flamurit për krevatën "Nuk bën sens të dalë kryeministri i Shqipërisë me flamurin e Turqisë dhe ka marrë vetëm një detaj. Ka marrë yllin..."
Rama provokon sërish: Kollare me flamurin kombëtar dhe yllin me 5 cepa Kryeministri Edi Rama ka provokuar sërish me veshjen e tij gjatë takimit zyrtar me ministrin e Punëve të Jashtme të Greq
Cilësohet si "Luis Figo" i ardhshëm, Man.United hap thesin për yllin e Sportingut Manchester United shpenzoi në merkaton e fundit rreth 40 milionë euro për dy talente si uruguaiani Pellistri e Amad Trao
Kolarov nuk bind në qendër, Interi piketon yllin e Fiorentinës Interi po pëson shumë gola këtë sezon dhe pritet të ndërhyjë në merkaton e dimrit. Derbi me Milanin tregoi edhe një herë
Reali "piketon" yllin e Dortmund, nuk është Haaland Real Madridi duket se ka një politikë të qartë për të ardhmen. Presidenti, Perez që do të afrojë lojtarë të talentuar që
Protestuesit sulmojnë kryeministrin australian, e mbyllin në ndërtesë dhe i lyejnë me gjak makinën (VIDEO) Kryeministri australian, Scott Morrison, u shënjestrua me domate dhe gjak të rremë dhe makina e tij u vandalizua nga pro
Milani arrin marrëveshjen me yllin e Marseille Milan po përgatit terrenin për një lëvizje interesante. Raportime nga Spanja dhe Franca shkruajnë për një marrëveshje
Pasojat e duelit me Genoan, Napoli konfirmon yllin e ekipit me Covid-19 Një rast me COVID-19 është konfirmuar te Napoli. Bëhet fjalë për mesfushorin, Piotr Zielinski, i cili ka dalë pozitiv
Ligji është ligj! Nusret e kapin me shkelje dhe i mbyllin restorantin vetëm 8 ditë pas hapjes Ligji është njësoj për të gjithë dhe kjo nuk vihet në dyshim as për të pasurit apo për njerëzit e famshëm. Mbyllet re
Tare sot zyrtarizon te Lazio yllin e Man.United Igli Tare s’e ka në plan të ndalet me blerje. Drejtori i Lazios sot pritet të zyrtarizoj transferimin e radhës te skuadr
Zbulohet oferta e Arsenal për yllin e Lyonit Houssem Aouar dëshironte të transferohej te Juventusi ose Barcelona. Fatkeqësisht për mesfushorin e Lyon, asnjë nga dy k
Në të parin doli pozitiv, del përgjigja e testit të dytë për yllin e Realit Pas kryerjes së analizave PCR tek anëtarët e ekipit të Real Madridit pas kthimit të tyre nga qyteti San Sebastian, ku ba
Juventusi nis negociatat me Alvaro Moratan, synon ta rikthejë në Torino Alvaro Morata mund të kthehet te Juventus. Ylli spanjoll, Alvaro Morata, mund të jetë gati për një rikthim te skuadra