999 rezultate për

ylli

Manchester City "piketon" yllin e Benficas si pasuesin e Agueros Manchester City e sheh sulmuesin e Benficas, Darwin Nunez si pasuesi i duhur i Sergio Agueros. Kontrata momentale arg
Ylli i Dortmund bëhet lojtari më i ri që debuton në Bundesligë Talenti i Borussia Dortmundit, Youssoufa Moukoko është bërë zyrtarisht lojtari më i ri që ka debutuar në Bundesligë.
Barcelona në kërkim të një qendërsulmuesi, ylli i Napolit vet ofrohet Barcelona në afatin e janarit do provojë të përforcojë sulmin me një qendërsulmues. Memphis Depay mbetet prioriteti k
Ish-ylli i Egjiptit nuk ia përton Salah: Neglizhent ndaj Koronavirusit Pavarësisht pauzës për shkak të ndeshjeve të kombëtareve, nuk është një moment i mirë për Liverpoolin. Në rikthimin nga
Nuk e fitoi dot betejën me sëmundjen, ndërron jetë koreografi i njohur Ka ndërruar jetë ditën e sotme koreografi i njohur i Elbasanit, Albert Vrapi. Lajmi është bërë i ditur nga të afërmi
Gazetari thirrje publike FSHF: Hapni dyert për tifozët në ndeshjen ndaj Bjellorusisë (VIDEO) Gazetari i sportit, Ylli Aga i ka bërë thirje publike FSHF që të hapë dyert e stadiumit, Air Albania për tifozët në ndes
Real Madridi mund të largojë nga skuadra yllin spanjoll për vetëm 20 milion euro Klubi i Real Madrid në afatin kalimtar të janarit ose të verës do ta largoj nga skuadra mesfushorin spanjoll, Isco. Z
Barcelona kërkon një mbrojtës, synohet ylli i Chelsea Barcelona do të përforcojë mbrojtjen në janar edhe pse klubi po kalon vështirësi ekonomike. Zgjedhja e parë e drejtuesve
Milani "piketon" yllin e Arsenalit për të forcuar krahët e sulmit Milani mendon për të forcuar krahët e sulmit dhe po tenton goditjen Nicolas Pepe. I blerë për plot 80 milionë euro nga L
Ylli i Barcelonës: Feleminderit Real që nuk më transferove Ylli 17 vjeçar i Barcelonës, Pedri Gonzales ka mundur shumë lehtë që sot të jetë lojtar i Real Madridit. Spanjolli i
Atletico Madridi në garë për yllin e Milanit Hakan Calhanoglu po kërkon 7 milionë euro në sezon përkundër 3.5 milionë euro që po ia ofron Milani për të rinovuar.
Reali i ofron Dortmundit edhe yllin e skuadrës për Haaland Real Madridi është duke provuar që më shkëmbim të fitojë garën për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland. G
Ylli i Slazburgut i gatshëm për tu transferuar në "Santiago Bernabeu" Real Madridi është afër që në janar të përforcojë skuadrën me yllin e RB Salzburgut, Dominik Szboszlai. "Los Blancos"
Juventusi parakalon Realin në garën për yllin e Bayernit Juventusi është duke prirë në garë me Real Madridin për shërbimet e mbrojtësit të Bayern Munichut, David Alaba. Sipas
Interi dhe Roma në garë për yllin e Torinos Torino e ka vendosur mbrojtësin Armando Izzo në merkato për janar, ndërsa Roma dhe Inter thuhet se janë favoritët që ta
Ylli i Lazios lëshon "bombën": Ne nuk na paguajnë, presidenti blen avion Nuk kanë fund problemet për Lazion. Sikurse të mjaftonin telashet për hetimin mbi shkeljen e protokollit sanitar, klubi
Reali ka arritur marrëveshjen me yllin e Ligue 1 Në sulm për Eduardo Camavingan. 18-vjeçari konsiderohet e ardhmja e futbollit: ka debutuar në Champions League dhe në
Klopp dhe Guardiola, luftë për yllin 15-vjeçar Klubet e mëdha në Evropë po shikojnë gjithnjë e më shumë nga futbollistët e rinj. Çështja e Zion Atta, vetëm 15 vjeç, nu
Ylli serb i Real Madridit i shpëton burgut Luka Jovic, ka arritur marrëveshje me prokurorinë serbe për ta paguar një gjobë me vlerë 30 mijë euro dhe në këtë mënyrë
Interi do të tentojë transferimin e yllit të Atalantës në janar, sakrifikohet Eriksen Interi në janar do provojë transferimin e sulmuesit të Atalantas, Ruslan Malinovskyi dhe do provojnë shitjen e mesfushor