999 rezultate për

ylli

Lille dhe PSG e mbyllin në "paqe" (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja mes Lilles dhe PSG-së, e vlefshme për javen e 16-të të Ligue 1. Ndeshja ishte e baraspeshuar me
Ylli i Juventusit shpallet lojtari i vitit në SHBA (VIDEO) Mesfushori i Juventusit Weston McKennie është shpallur lojtari më i mirë amerikan i vitit 2020. 22-vjeçari arriti në
Cassano pendohet për fjalët ndaj yllit të Juves: Kam gabuar, është mes më të fortëve në botë Me sinqeritetin që e ka karakterizuar gjithmonë, edhe këtë herë, Antonio Cassano, është kthyer të flasë për Serinë A dhe
Vendet e BE-së i mbyllin dyert shqiptarëve, ja sa qytetarë u refuzuan të hyjnë Vendet e Bashkimit Europian kanë forcuar rregullat dhe kontrollet për emigrantët. Sipas të dhënave të Eurostat gjatë
"Dy ditë te unë, pastaj shkonte te tjetra", ish e dashura i nxjerr "bojën" yllit spanjoll Ish lojtari i Realit të Madridit dhe Paris Saint Germain, Jese Rodriguez nuk ka patur një karrierë të suksesshme, ku spa
Bayern Munich interesohet për yllin e Atletico Madridit Bayern Munichd he Atletico Madrid janë dy skuadra që kanë marrëdhënie të shkëlqyera. Gjiganti gjerman kishte arritur
Liverpool në "luftë" me Barcelonën për yllin e Man.City-t Liverpool thuhet se ka interesimin për qendërmbrojtësin e Manchester Cityt, Eric Garcia, që pëlqehet që një kohë e gjatë
Telashe për Piolin, Bennacer e Gabbia mbyllin vitin Pas barazimit në minutat e fundit në ndeshjen e djeshme ndaj Parmës, Milani do të kërkojë ringritjen të mërkurën në mbrë
Ylli Manjani për efektivin që vrau 25-vjeçarin: Unë them t'a lirojnë menjëherë! "Çdo vrasës ka të drejtë të kërkojë të dënohet për tejkalim vetmbrojtje, si ai që merr hak ashtu edhe ai që vret ftohtë.
Ylli i Shqipërisë me COVID-19, izolohet direkt ditën e ndeshjes Armando Broja është lojtari i radhës që preket nga COVID-19. Sulmuesi i Vitesse humbet ndeshjen e sotme me Hereenven, pa
Ylli i Kombëtares shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Kristi Qose ka realizuar një supergol nga goditja e dënimit. Ky ishte goli i tretë
"Më vjen keq, titulli është i yni", ylli i Juves paralajmëron Milanin "Fillimisht dua t'i uroj ngushëllimet e mia familjarëve dhe miqve të Paolo Rosit. Edhe pse në vitin 1982 ai i shkaktoi n
Katër skuadra të Premier League interesohen për yllin e Leverkusen Leon Bailey mund të jetë largimi i radhës i madh nga skuadra gjermane Bayer Leverkusen. Sulmuesi xhamajkan është duke
E mbylli si e para e grupit, këto janë kundërshtarët e mundshëm të Juventusit në Champions Shorti për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve do të mbahet të hënën (14 dhjetor) me fillim në ora 12. Juventusi e si
Ylli i Dortmundit në histori, thyen rekordin e Babayaros Youssoufa Moukoko i Borussia Dortmundit ka thyer rekordin e Céléstine Babayaro si lojtari më i ri në historinë e UEFA Ch
Ikja e nuhatjes nga COVID-19, Ylli Merja tregon cila bimë e rikthen Ata që janë infektuar me COVID-19 e dinë shumë mirë që rikthimi i nuhatjes dhe shijes mund të marrë goxha kohë. Speci
Zhvishet vajza e Madonnes, fotot e yllit "tërbojnë" rrjetin (FOTO LAJM) Vajza e Madonnes, Lourdes Leon është bërë ylli i një fushate me të brendshme të Juicy Couture dhe Parade. Në fotot e
Ndodh një herë në 800 vjet, merrni batanijen dhe bëhuni gati të shikoni "Yllin e Krishtlindjes" (FOTO LAJM) Dy planetët më të mëdhenj të sistemit tonë diellor do të jenë më afër se kurrë për të krijuar “Yllin e Krishtlindjes”.
Ylli i Atleticos drejt rikthimit në Premier League, Solskjaer e do në ekip Kieran Trippier mund të rikthehet sërish në Premer League. Mbrojtësi 30-vjeçar ka ende admirues te klubet e mëdha anglez
Ylli i Realit mposht koronavirusin, i gatshëm për sfidën e fundjavës Sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic është shëruar nga COVID-19. Serbi doli pozitiv gjatë muajit të nëntorit dhe humb