999 rezultate për

ylli

Reali ka arritur marrëveshjen me yllin e Ligue 1 Në sulm për Eduardo Camavingan. 18-vjeçari konsiderohet e ardhmja e futbollit: ka debutuar në Champions League dhe në
Klopp dhe Guardiola, luftë për yllin 15-vjeçar Klubet e mëdha në Evropë po shikojnë gjithnjë e më shumë nga futbollistët e rinj. Çështja e Zion Atta, vetëm 15 vjeç, nu
Ylli serb i Real Madridit i shpëton burgut Luka Jovic, ka arritur marrëveshje me prokurorinë serbe për ta paguar një gjobë me vlerë 30 mijë euro dhe në këtë mënyrë
Interi do të tentojë transferimin e yllit të Atalantës në janar, sakrifikohet Eriksen Interi në janar do provojë transferimin e sulmuesit të Atalantas, Ruslan Malinovskyi dhe do provojnë shitjen e mesfushor
Ish-ylli Interit shënon një gol të çmendur në Bundesligë, prekje "akrepi" (VIDEO) Valentino Lazaro ishte futbollisti i parë që Interi bleu pas emërimit të Antonio Contes, por te zikaltrit nuk arriti të
Real Madridi dhe Liverpool në garë për yllin e skuadrës franceze Liverpool po ndjek me kujdes progresin e Jeremy Doku te Rennes. Të Kuqtë kanë dashur ta marrin talentin belg kur isht
CR7 ka një kërkesë ndaj klubit, do patjetër yllin argjentinas në Torino Cristiano Ronaldo do Angel Di Maria-n tek Juventus. Sipas zërave të fundit të merkatos, CR7 duket se i ka kërkuar kl
"Gabimet paguhen shtrenjtë", ylli i Interit analizon humbjen ndaj Realit "Me siguri jemi të zhgënjyer për rezultatin. Kemi kryer gabime që në këto ndeshje paguhen shtrenjtë. Goli i tretë na pre
Zhbllokohet sfida, Basaksehir-United Basaksehir-United, ndeshje e vlefshme për javën e tretë të Champions League, është zhbllokuar pas vetëm 13 minutash lojë
Në ditën e rëndësishme për popullin amerikan, Rihanna jep këtë mesazh (FOTO LAJM) Në SHBA votimet janë drejt fundit dhe brenda disa ditësh do të dalë emri i presidentit të ardhshëm. Edhe Rihanna si shum
Më shumë joshëse se e frikshme, ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM) Ylli televiziv, Lauren Goodger, është shfaqur e frikshme dhe njëkohësisht shumë seksi me rastin e “Halloween”. Ditën e d
Koeman do me çdo kusht yllin e City-t Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman është duke shtyrë bordin që gjatë janarit të transferojë qendërmbrojtësin e Manches
Pirlo dëshiron yllin e Manchester United në Torino Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo është duke shpresuar të rikthejë mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba në To
Manchester City e tremb, Interi i ofron dyfishin e pagës yllit të mbrojtjes Alessandro Bastoni ka edhe tre vite kontratë, por Interi po mendon të nënshkruajë me të një kontratë të re. Qendërmbrojt
E dashuruar me djaloshin 11 vite më të vogël, ylli televiziv "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM) Ylli televiziv, Lauren Goodger, di gjithmonë se si të marrë gjithë vëmendjen për vete. Të martën, bukuroshja brune u shf
Interi hedh "sytë" nga Premier League, synon yllin e Liverpool me parametër zero Interi tenton një goditje të madhe me parametër zero. Zikaltrit kanë hedhur vështrimin nga mesfushori holandez i Liverpo
I riu gjendet i varur në pyllin e Voskopojës, dëshmitari: Pashë njerëz, por kisha frikë Në 14 Qershor 2018 në pyllin e Voskopojës u gjet i varur në një pemë 18-vjeçari Antonio Karafili. Personi, që e pa për h
PRAPASKENAT/ Juventusi tentoi transferimin e yllit të Barcelonës Ansu Fati është një nga lojtarët, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa me paraqitjet e tij dhe moshën e re që k
Barcelona - Juventus në garë për yllin e Ajax-it Jo vetëm në fushë, Juventus dhe Barcelona janë të gatshëm të duelojnë mes tyre edhe në merkato. Sipas asaj që raportohet
"Nuk do jesh kurrë lider", Perez përplaset me yllin e ekipit Presidenti Florentino Perez ka qenë shumë i zhgënjyer me skuadrën e tij pas humbjes me Shakhtar Donetskun. Ai zbriti