999 rezultate për

ylli

Ancelotti ëndërron yllin e Realit për të zënveduar Alonson Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, Carlo Ancelotti dëshiron t'i rrëmbejë Realit një nga yjet e mesfushës. Mediat
Ylli i Juves: Të lumtur që shmangëm Real Madridin Gjatë ditës së premte është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve, ku në gjysmëfinale do të përballen Juventus – Monaco dh
Futbolli në zi, humb jetën ylli britanik Ish-mbrojtësi Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur si pasojë e një sulmi në zemër. Lajmi është zyrtarizuar pak minuta m
Ylli i Bayernit pezullohet për ndeshjen e ardhshme Nëse Bayern Munich arrin të kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, atëherë do të ketë një mungesë të madhe
Tronditet Reali, ylli i "galaktikëve" mund të mungojë ndaj Bayernit Gareth Bale mund të humbasë sfidën e kthimit ndaj Bayernit nesër në mbrëmje. Futbollisti uellsian sipas gazetës "Marca"
Atenati ndaj Lulzim Bashës, Nano kundërshton Fevziun: Lajm i shkollës së Ylli Rakipit dhe Nikollë Lesit Analisti Mustafa Nano ka dalë kundër versionit të Blendi Fevziut se dikush ka tentuar të vrasë Lulzim Bashën duke theksu
Inter ofron 70 milionë për yllin e ri të Evropës Drejtuesit e Interit po përgatiten që të bëjnë një transferim të madh gjatë verës. Sipas Football Italia, Nerazzurrët
Justin Bieber ka një "binjake" në stil? (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Kristen Steward u duk se nuk po kopjonte asnjë me stilin e saj të ri të flokëve biondë dhe të shkurtër
Reali bën gati super ofertën për yllin e Chelsea-t Reali i Madridi po mendon dhe për merkaton e verës. Drejtuesit e “Los Blancos” kanë piketuar një mesfushor që po shkëlqe
Rama i çudit të gjithë, pse u paraqit me bisturi në emisionin e Ylli Rakipit? (VIDEO) Kryeministri Rama ka dalë sot në emisionin e Ylli Rakipit në “News 24” me bisturi. Ai ka bërë një krahasim mes shëndetës
Rama: Sot do thuhen të vërteta te Ylli Rakipi Kryeministi Edi Rama sonte do të jetë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, të gazetarit Ylli Rakipi. Me anë të një
Prekëse/ Askush se kuptoi, por Messi ja dedikoi golin një djali me kancer (FOTO) Kur ai është në formën e tij më të mirë vështirë se mund ta ndalësh. Të gjithë u bënë kurioz dje teksa pas golit të parë
Tronditet Bayerni, ylli i gjermanëve lë stërvitjen në mes Nuk kanë fund problemet me dëmtimet te Bayerni. Dhimbjet e fundit të "kokës" për Ancelotti vijnë nga Robert Lewandowski
Juve befason United, ofertë të frikshme për yllin e Realit Juventus vazhdon misionin për të formuar një skuadër edhe më të frikshme për sezonin e ardhshëm. Sipas gazetës spanjolle
Diamanti "Ylli rozë" vendos rekordin e ri botëror Një diamant i rrallë i njohur si “Ylli rozë” është shitur në Hong Kong për më shumë se 71 milion dollarë duke vendosur n
Ylli i Realit humbet sfidat ndaj Bayernit dhe Barcelonës Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane ka pësuar një dëmtim që do ta m bajë jashtë për sfidat më të rëndësishme të se
Kim Kardashian sulmohet nga një burrë në restorant (FOTO LAJM) Ylli i reality show-t më të ndjekur në SHBA ka rënë sërish pre e një sulmi nga një burrë. Kim Kardashian West ishte d
DRITHËRUESE/ Rumunia rrëfen tmerrin se si shqiptari donte t'a kthente në prostitutë… “Ilenia”, 29-vjeçarja rumune që jeton në Zvicër, edhe pse kanë kaluar më shumë se 10 vite nga mbrëmja e 5 Qershorit 2006
Çudira shqiptare / Qytetari prej 6 vitesh pa kartë identiteti Albert Meta, një qytetar nga Elbasani, ankohet në emisionin “STOP” se prej 6 vitesh është pa kartë identiteti. Albert
Përfundon sezoni për yllin e Premierligës Tottenham ka njoftuar se ylli i skuadrës, Erik Lamela do të operohet në ije dhe do të jetë gati për lojë vetëm edicionin
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.