999 rezultate për

ylber

Facebook shpjegon pse nuk e lejon flamurin e LGBT Mundësia për të reaguar në postet në facebook me flamurin e LGBT-së u njoftua nga vetë facebook-u. Pikërisht në një p
E rrallë/ Ylberi pa ngjyra shfaqet në Skoci Një foto e pabesueshme është kapur në një pjesë të largët të Skocisë, që shfaq një ylber të pazakonshëm. Pamja e buku
Zgjedhjet në Maqedoni / Qytetarët shqiptarë janë lodhur me premtime boshe Gjatë debatit të parë mes kandidatëve për deputet në "Click Plus" në "Tv21", në të cilin morën pjesë kandidatë nga zona
Mahnitëse/ Ylberi pa ngjyra në Skoci (FOTO LAJM) Fotografi Melvin Nicholson ka arritur që të kapë me aparatin e tij një imazh vërtetë mbresëlënës, bëhet fjalë pikërisht
Ylber Islami, ish aktivist i VV hedh në gjyq Komunën e Prishtinës dhe Vetëvendosjen Ylber Islami, ish aktivist i Vetëvendosjes ka paditur komunën e Prishtinës dhe Vetëvendosjen sepse sipas tij i është bër
Berisha: "Shqipëria s'ka nevojë të kalojë ylberin për shkak të Ramës i cili hiqet se është homo" Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur në mënyrë të prerë kundër ndryshimit të Kushtetutës për orientimin seksual,
Cozman në gjykatë, rrezikon 10 vite burg Së shpejti Cozman do të dalë para gjykatës për drogën që iu sekuestrua kohë me pare. Mëngjesin e 1 marsit, Ylber Abdulla
Lamtumira e fundit për 9-vjeçarin Ylber Malaj (FOTO LAJM) Është varrosur në Strellc të Deçanit, Ylber Malaj, djaloshi 9-vjeçar, i cili është vrarë ditën e djeshme. Në varrimin
Sot varroset 9-vjeçari Ylber Malaj, Selmanaj: Stop Vrasjeve Kryetari i Komunës së Deçanit, Rasim Selmanaj ka bërë të ditur se sot në ora 16.00 në Strellc të Epërm të Deçanit varros
Kosova fiton kundër Shqipërisë Kosova U19 ka fituar me rezultatin 2:0 kundër Shqipërisë U19. Futbollistët 19-vjeçar të Kosovës e fituan sfidën me ata
Flokët "ylber" trendi më i fundit (FOTO LAJM) Flokët si ylberi duket se janë dhe trendi më i fundit i këtij sezoni. Stilistja Aura Friedman e cila ka një studio në Ne
Kush është "Artan tradhtari" që përmend vëllai i Mirsad Ndrecaj? "Artan tradhtari". Ky është postimi më i fundit në Facebook i Ylber Ndrecaj, vëllai i Mirsad Ndrecajt, i cili u vra gjat
Pamje mahnitëse nga ylberi në Pekin (FOTO LAJM) Banorët e qytetit të Pekinit kishim pasur mundësinë që të shikonin një dukuri natyrore shumë të rrallë, një ylber gjigan
Ylber Ndrecaj: Komandant Hoxha i dyshimtë, nuk i besojmë (VIDEO) Vëllai i Mirsad Ndrecaj, Ylber Ndercaj, në një intervistë për emisionin "Pa Rrotlla", ka dhënë dëshmi të forta ku ish ko
Ngjarja e mbrëmshme, ja versioni i Spitalit të Tetovës 11 persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore mbrëmjen e djeshme në Spitalin Klinik të Tetovës, nga incidenti i mbrëmshëm në
'Lumi ylber' në Kolumbi (FOTO LAJM) Lumi Caño Cristales, në Kolumbi për shkak të disa algave kthehet në një mrekulli të natyrës. Vendasit e quajnë “ Ylbe
I bën "ylberin" kundërshtarit, ja driblimi spektakolar i Pastores (VIDEO) Paris Saint Germain mori përkohësisht kreun e Ligue I pas fitores së mbrëmshme kundër Metz, ndeshje e vlefshme për javën
ZGJOHU! feston "Ditën e Plisit" Lëvizja Qytetarë "ZGJOHU!" organizoi manifestimin tradicional "Dita e Plisit", për nder të gjashtë vjetorit të pavarësis
Yjet e ekranit, si një ylber ngjyrash në "Golden Globe" (FOTO LAJM) "Golden Globe" është një event mjaft i rëndësishëm i cili mbledh yjet e ekranit në një mbrëmje gala. Përveç çmimeve që n
Prishtinë, 11 vjet burg trafikantit Ylber Jashanica Gjykata në Prishtinë dënoi Ylber Jashanicën me 11 vjet burg dhe 25,000 euro gjobë për për blerje, posedim, shpërndarje d