999 rezultate për

ylber

Ylberi i rrallë shfaqet në New York Ylberi është një fenomen meteorologjik, por bazuar nga mitologjia greke, është shkëlqimi në mes parajsës dhe tokës. M
Rrjedhin "ngjyra ylberi" në ujëvarën Yosemite (VIDEO) Ujëvara Yosemite në Kaliforni krijon një pamje mahnitëse për personat që kishin fatin të ishin prezent. Rrezet e para
Ky është zogu me ngjyra të bukura ylberi (VIDEO) Zogjtë mund të luajnë një rol të rëndësishëm në ekosistemin e botës dhe përfitimet nga ta janë shumë të mëdha. Ata ko
Simboli që ka "pushtuar" botën, çfarë fshihet pas tij (FOTO LAJM) Muajt e fundit, në dritaret e vendeve më të prekura nga Covid-19, ju kanë zënë sytë një ylber. I pikturuar kryesisht nga
Shqiponja dhe lutja pas golit, Ylber Ramadani: Do të vij në Shqipëri (VIDEO) Një lojtar me zemër të madhe dhe që po i ndien po aq sa gjithë shqiptarët vuajtjet që po kalojmë prej ditësh, është pady
Meta: Nuk e shkarkova Dogjanin për Pashalimanin Këshilltari për Sigurinë Kombëtare i Presidentit të Republikës, Bahri Shaqiri pas dekretit për lirimin nga detyra të kom
Shkarkohet komandanti i Forcave Detare Presidenti Ilir Meta ka dekretuar shkarkimin e Komandantit të Forcave Detare, Gjeneral Major Ylber Dogjani. Vendimi p
Ylber Ramadani kërkon falje për goditjen e fanelës me këmbë Futbollisti i kombëtares Ylber Ramadani, kërkon ndjesë për goditjen e fanelës me këmbë pas shënimit të golit. Ai theksoi
Avioni lë pas një pamje të mrekullueshme (FOTO LAJM) Një avion pasagjerësh ka krijuar një efekt të jashtëzakonshëm në qiell mbi Gjermaninë, duke lënë pas një pamje me ngjyra
Qielli në Kosovë pushtohet nga një fenomen i veçantë Në këtë pamje dallohet një fenomen i çuditshëm i krijuar në qiell. Më shumë ngjason me një re, e cila ka marrë ngjyra
Të kalosh poshtë ylberit, shihni pamjet mahnitëse (FOTO LAJM) Një udhëtim i MailOnline kohët e fundit dëshmoi një ylber nga ajri duke u nisur nga aeroporti Ushuaia në majë të Argjent
I ngjan një ylberi, pitoni me pamjen unike i mahnit të gjithë (FOTO LAJM) Jhon Kim ka më shumë se 20 gjarpërinj, por njëri prej tyre është shumë i vecantë dhe nuk është çudi se përse. Një gja
Masakroi gruan me sëpatë, të afërmit tregojnë arsyen e rëndë Një tragjedi ka ndodhur në Koplik, pasi pas një konflikti burri ka vrarë me sopatë gruan e tij. Ylber Bajrakurtaj ka
Masakroi gruan me sëpatë, 42 vjeçari trajtohej si i sëmurë mendor Një tragjedi ka ndodhur në Koplik, pasi pas një konflikti burri ka vrarë me sopatë gruan e tij. Ylber Bajrakurtaj ka
Fenomeni i rrallë, ylberi zgjat për plot 9 orë Ylberi mund të ofrojë pamje mahnitëse, por për shumicën e njerëzve, spektakli zgjat shumë pak. Por, ky nuk ka qenë ra
​Fenomeni i rrallë, ylberi zgjat plot 9 orë Ylberi mund të ofrojë pamje mahnitëse, por për shumicën e njerëzve, spektakli zgjat shumë pak. Por, ky nuk ka qenë ra
Pamje fantastike nga "Aurora borealis" në qiell (VIDEO) Aurora borealis (ose dritat veriore) është një fenomen natyror ku grimcat energjike emetohen nga Dielli dhe udhëtojnë në
Pas fitores me Turqinë, Ramadani dhe mjeku i ri festojnë duke kënduar (VIDEO) Pas fitores me rezultatin 2-3, në Antalia të Turqisë, futbollistët shqiptarë kanë filluar të festojnë e gëzojnë, në dark
Njihuni me fshatin “ylber” (FOTO LAJM) Ky që shihni në pamjet e më sipërme është fshati plot ngjyra. Kampung Pelangi në Indonezi është transformuar në një v
Ylberi i rrallë që mrekulloi njerëzit në Angli (FOTO LAJM) Një ylber i rrallë me ngjyrë trëndafili është shfaqur në qiejt e Anglisë të hënën në mbrëmje. Fenomeni që u pa në Br