999 rezultate për

ylber

Të kalosh poshtë ylberit, shihni pamjet mahnitëse (FOTO LAJM) Një udhëtim i MailOnline kohët e fundit dëshmoi një ylber nga ajri duke u nisur nga aeroporti Ushuaia në majë të Argjent
I ngjan një ylberi, pitoni me pamjen unike i mahnit të gjithë (FOTO LAJM) Jhon Kim ka më shumë se 20 gjarpërinj, por njëri prej tyre është shumë i vecantë dhe nuk është çudi se përse. Një gja
Masakroi gruan me sëpatë, të afërmit tregojnë arsyen e rëndë Një tragjedi ka ndodhur në Koplik, pasi pas një konflikti burri ka vrarë me sopatë gruan e tij. Ylber Bajrakurtaj ka
Masakroi gruan me sëpatë, 42 vjeçari trajtohej si i sëmurë mendor Një tragjedi ka ndodhur në Koplik, pasi pas një konflikti burri ka vrarë me sopatë gruan e tij. Ylber Bajrakurtaj ka
Fenomeni i rrallë, ylberi zgjat për plot 9 orë Ylberi mund të ofrojë pamje mahnitëse, por për shumicën e njerëzve, spektakli zgjat shumë pak. Por, ky nuk ka qenë ra
​Fenomeni i rrallë, ylberi zgjat plot 9 orë Ylberi mund të ofrojë pamje mahnitëse, por për shumicën e njerëzve, spektakli zgjat shumë pak. Por, ky nuk ka qenë ra
Pamje fantastike nga "Aurora borealis" në qiell (VIDEO) Aurora borealis (ose dritat veriore) është një fenomen natyror ku grimcat energjike emetohen nga Dielli dhe udhëtojnë në
Pas fitores me Turqinë, Ramadani dhe mjeku i ri festojnë duke kënduar (VIDEO) Pas fitores me rezultatin 2-3, në Antalia të Turqisë, futbollistët shqiptarë kanë filluar të festojnë e gëzojnë, në dark
Njihuni me fshatin “ylber” (FOTO LAJM) Ky që shihni në pamjet e më sipërme është fshati plot ngjyra. Kampung Pelangi në Indonezi është transformuar në një v
Ylberi i rrallë që mrekulloi njerëzit në Angli (FOTO LAJM) Një ylber i rrallë me ngjyrë trëndafili është shfaqur në qiejt e Anglisë të hënën në mbrëmje. Fenomeni që u pa në Br
Facebook shpjegon pse nuk e lejon flamurin e LGBT Mundësia për të reaguar në postet në facebook me flamurin e LGBT-së u njoftua nga vetë facebook-u. Pikërisht në një p
E rrallë/ Ylberi pa ngjyra shfaqet në Skoci Një foto e pabesueshme është kapur në një pjesë të largët të Skocisë, që shfaq një ylber të pazakonshëm. Pamja e buku
Zgjedhjet në Maqedoni / Qytetarët shqiptarë janë lodhur me premtime boshe Gjatë debatit të parë mes kandidatëve për deputet në "Click Plus" në "Tv21", në të cilin morën pjesë kandidatë nga zona
Mahnitëse/ Ylberi pa ngjyra në Skoci (FOTO LAJM) Fotografi Melvin Nicholson ka arritur që të kapë me aparatin e tij një imazh vërtetë mbresëlënës, bëhet fjalë pikërisht
Ylber Islami, ish aktivist i VV hedh në gjyq Komunën e Prishtinës dhe Vetëvendosjen Ylber Islami, ish aktivist i Vetëvendosjes ka paditur komunën e Prishtinës dhe Vetëvendosjen sepse sipas tij i është bër
Berisha: "Shqipëria s'ka nevojë të kalojë ylberin për shkak të Ramës i cili hiqet se është homo" Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur në mënyrë të prerë kundër ndryshimit të Kushtetutës për orientimin seksual,
Cozman në gjykatë, rrezikon 10 vite burg Së shpejti Cozman do të dalë para gjykatës për drogën që iu sekuestrua kohë me pare. Mëngjesin e 1 marsit, Ylber Abdulla
Lamtumira e fundit për 9-vjeçarin Ylber Malaj (FOTO LAJM) Është varrosur në Strellc të Deçanit, Ylber Malaj, djaloshi 9-vjeçar, i cili është vrarë ditën e djeshme. Në varrimin
Sot varroset 9-vjeçari Ylber Malaj, Selmanaj: Stop Vrasjeve Kryetari i Komunës së Deçanit, Rasim Selmanaj ka bërë të ditur se sot në ora 16.00 në Strellc të Epërm të Deçanit varros
Kosova fiton kundër Shqipërisë Kosova U19 ka fituar me rezultatin 2:0 kundër Shqipërisë U19. Futbollistët 19-vjeçar të Kosovës e fituan sfidën me ata