999 rezultate për

yjet

Reklamat në Instagram, sa përfitojnë yjet e futbollit botëror (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është një prej futbollistëve më të ndjekur në rrjetet sociale dhe njëkohësisht më i shtrenjti. Nuk bëh
Nga Ronaldo te Messi, 10 yjet që kanë debutuar në moshë farë të re me kombëtaret (FOTO LAJM) Faqja e njohur sportive "Bleacher Report Football" ka publikuar litsën me 10 lojtrët yje që kanë debutuar në moshë farë
Befason Zidane, lë jashtë Championsit dy yjet e skuadrës Zinedine Zidane ka befasur me zgjedhjet e tij në formacion. Tekniku francez ka lënë jashtë për ndeshjen në Champions nda
Yjet që nuk po justifikojnë besimin e klubit Me Cristiano Ronaldon që nuk është më dhe problemet e vazhdueshme të Lionel Messit me lëndim, La Liga vazhdon të presë n
Horoskopi 25 shtator 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës mund të hasni në debate si në sferën sentimentale edhe
Pamje që tregojnë qart ndryshimin tonë, të botës dhe teknologjisë në 20 vitet e fundit (FOTO LAJM) Është e frikshme të mendosh që shumë shpejt, njerëzit që kanë lindur në vitin 2000 do të mbushin 20 vjeç. Por nuk ja
Fillojne ethet e Champions, yjet e PSG kundër Real Madrid Kampioneve dhe një prej sfidave më të rëndësishme është ajo që do të luhet në Parkun e Princave mes Paris Saint Germaini
Horoskopi 16 shtator 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi-Gjeni kohë për miqtë me të cilët nuk keni komunikuar prej kohësh pasi keni për të bërë biseda të gjata. Kjo është
Pyjet e Dibrës dhe Bulqizës në flakë, kërkohet ndërhyrje nga ajri Dy vatra të mëdha zjarri kanë përfshirë masivet pyjore në Bulqizë e Dibër. Prej tre ditësh një zjarr i madh ka përfsh
Yjet shqiptarë të Zvicrës vizitojnë Kosovën në Hotel Kosova sonte do të ketë tifozë pranë vetes si mysafire e Anglisë, në ndeshjen që zhvillohet prej orës 20:45. Mirëpo, "Da
Zjarri vijon të shkatërrojë pyjet rreth Shkupit Zjarri i cili dje kishte shpërthyer mbi fshatin Straçincë të Malit të Zi të Shkupit, ende është aktiv. Siç njoftoi dj
Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për nesër DASHI Lidhja e dashurisë mund të pësojë një krizë. Motoja juaj sot duhet të jetë, "Nëse nuk ke dicka të mirë për të t
Torturime, vetëvrasje, burg, si shkatërrohen yjet e pornografisë (FOTO LAJM) Dikur ajo ishte një prej femrave më të njohura në botën e pornografisë, ndërkohë sot ka shokuar botën. Ish ylli i pornog
Nuk bëjnë pjesë në planet e Sarrit, Juventus nxjerr në shitje 2 yjet në merkaton e janarit Gjatë merkatos së janarit, Juventus do të tentojë të shesë dy lojtarët, Mario Mandzukic dhe Emre Can të cilët mbetën jas
"Kryqëzohen" yjet e Instagramit, kështu vendosën të luten për viktimat e uraganit "Dorian" (FOTO LAJM) Uragani Dorian solli shkatërrim me vete në Bahamas, ishujt e të cilit i goditi si një stuhi e kategorisë së pestë. Në
Masakruan pyjet në Shkodër, kapen në flagrancë 3 persona, procedohet penalisht dhe inspektori Tre persona janë proceduar penalisht nga Policia e Shkodrës pasi u kapën në flagrancë me 30m2 lëndë drusore të prera ile
Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për nesër E martë, 27 gusht 2019, parashikimi i yjeve sipas Paolo Fox Dashi Këshillohet që të mos jeni shumë impulsiv gjatë
​ALARMANTE/ Mbi 50% e kafshëve janë zhdukur Ndryshimi i klimës ka dëmtuar shumë mbretërinë e kafshëve, me paralajmërimin e Fondacionit Botëror të Natyrës që intensi
Situatë emergjente në Brazil, pyjet e Amazonës janë kapluar nga flakët Disa vatra zjarri masive kanë përfshirë pyjet në Amazonë të Brazilit. Sipas Institutit Brazilian për Kërkimet në Hapë
Jep dorëheqje kryeministri italian Kryeministri italian, Giuseppe Conte, tha se ai do të dorëhiqet, më vonë të martën, pas një vendimi nga partia në pushte