295 rezultate për

yjet

Yjet e futbollit me look-un e viteve '70 (FOTO LAJM) I kemi parė nė versione tė ndryshme, por asnjėherė si tani. Yjet e futbolliz botėror Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Lu
Yjet e Gjermanisė, fėmijė mbi kinder (FOTO LAJM) Kompania e famshme e ēokollatave "Kinder" ka sjellė nė njė version shumė simpatik disa prej yjeve tė futbollit gjerman.
"Reforma" De Biasi, kur yjet harrohen ose ngrohin stolin (FOTO LAJM) Kanė ardhur nė Kombėtare me shumė bujė, madje kanė shkėlqyer qė nė debutim, por mė pas kanė pėrfunduar nė stol ose nuk j
Fustanet e nusėrise mė tė shėmtuara tė zgjedhura nga yjet (FOTO LAJM) Mendoni qė paratė, fama dhe glamour mjaftojnė pėr tė transformuar njė martesė nė njė eveniment tė paharrueshėm? Zakonish
Yjet e United party pas fitores (FOTO LAJM) Manchester United e festoi jashtė fitoren e djeshme ndaj Crystal Palace me rezultatin 1-0. Disa prej futbollistėve tė ek
Yjet e futbollit nė versionin "bullafiq" (FOTO LAJM) I kemi parė nė fushėn e lojės, i kemi parė nė jetėn e tyre private, i kemi parė kudo, por asnjė herė nė kėtė version qė
Shpallet lista, Franca me yjet pėrballė Shqipėrisė Franca do tė jetė me yjet e saj pėr pėrballjen e 14 nėntorit me Shqipėrinė, e cila do tė luhet nė stadiumin "Route de Lo
Ja si e festuan Halloween-in yjet e futbollit (FOTO LAJM) Festės sė Halloween-it nuk i kanė shpėtuar as futbollistėt mė tė famshėm tė globit. Siē mund ta shihni edhe nė foto-gale
Yjet e Spanjės nėn akuzė pėr evazion fiskal (FOTO LAJM) Pas rasteve tė Lionel Messit dhe Neymar, nė Spanjė ėshtė hapur sėrish hetimi pėr evazion fiskal. Thesari spanjoll, Sipas
"Topi i Artė 2014", ja 23 yjet e injoruar (FOTO LAJM) FIFA publikoi sot listėn e me 23 futbollistėt qė do tė garojnė pėr ēmimin "Topi i Artė 2014" dhe nė tė mungojnė njė numė
Bleona pėrqafohet me yjet e Hollywood-it (FOTO LAJM) Nėse nuk mundi tė arrij famėn e shumėkėrkuar nė Hollywood, Bleona Qerreti ka takuar disa nga yjet mė tė famshėm nė botė.
Serbi-Shqipėri, ēfarė thanė yjet e futbollit (FOTO LAJM) Pas ngjarjeve tė rėnda qė ndodhėn nė stadiumin e Beogradit nė ndeshjen eleminatore mes Serbisė dhe Shqipėrisė, e gjithė
A ju kujtohen? Yjet e sotėm nė debutimin e tyre nė Serie A (FOTO LAJM) Talenti, dashuria pėr futbollin dhe fama mbeten tė njėjta, ndėrsa ajo qė ndryshon ėshtė look-u (pamja). Daniele De Rossi
18 vjet te Arsenal, ja 18 yjet e Arsene Wenger (FOTO LAJM) Ishte 1 tetori i 1996-ės kur Arsene Wenger do tė ulej nė krye tė stolit tė Arsenal pėr tė mos e lėshuar edhe sot e kėsaj
Beyonce, Jay Z, Beckham: Sa shumė yje nė PSG-Barēa (FOTO LAJM) Superndeshja e djeshme nė Champions League mes PSG dhe Barcelonės nuk ka qėnė nė qėndėr tė vėmėndjes vetėm pėr yjet qė l
Yjet e Chelseat xhiro me traktor, Diego Costa shofer (VIDEO) Diego Costa ėshtė ambjentuar mė sė miri te Chelsea. Pėrveē liderit nė fushėn e lojės braziliano-spanjolli ėshtė drejtues
Milan-Juve, Top 11 yjet qė kanė veshur tė dy fanellat (FOTO LAJM) Nesėr nė mbrėmje Milan dhe Juventus do tė pėrballen nė ndeshjen e javės sė tretė tė Serie A me tė dy skuadrat qė do tė k
Mungojnė yjet, Portugalia nis misionin anti-Shqipėri (FOTO LAJM) Portugalia nisi sot nė mėngjes grumbullimin pėr tė pėrgatitur sfidėn elimenitore tė "Euro 2016" kundėr Shqipėrisė, sfidė
Dedikim ndaj tė atit Robin Williams: Vetėm ti do kesh yje qė do qeshin (FOTO LAJM) Zelda Williams ka bėrė njė dedikim nė Instagram, pėr humbjen e babait tė saj, Robin Williams. Aktorja 25 vjeēare ka shpė
Yjet e Arsenal festojnė Superkupėn me partneret (FOTO LAJM) Kishin 9 vjet qė nuk fitonin trofe, ndėrsa nė muajt e fundit arritėn tė merrnin dy tė tillė. Arsenali dhe futbollistėt e
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.