999 rezultate për

yifang

Benitez tregon nëse do ta marri drejtimin e Arsenal Rafa Benitez ka deklaruar se dëshiron të rikthehet në Premier Ligë, por jo për momentin. Trajneri spanjoll që edicion
Kinezët nuk ngopen me Hamsik, blejnë dhe yllin e Levantes Dalian Yifang nuk di të ndalet në merkato. Skuadra kineze pasi transferoi pak ditë më parë Marek Hamsik nga Napoli, tash
Zyrtare: Hamsik prezantohet te Dalian Yifang Marek Hamsik ka kompletuar transferimin te skuadra kineze, Dalian Yifang. Dalian pagoi 20 milionë euro te Napoli për
Hamsik kryen vizitat mjekësore te skuadra kineze Marek Hamsik përshendeti tifozët e Napolit duke iu dhnbë atyrë lamtumirën pas 12 viteve. Ai do të niste aventurën në Kin
Zbulohet prapaskena, si tentoi klubi kinez të joshte Mandzukic me një ofertë stratosferike Ka dalë në skenë prapskena teksa Sportmediaset ka publikuar se si skuadra kineze e Dalian Yifang e cila transferoi pak d
Arsenal nis bisedimett për të nënshkruar Yannick Carrascon Arsenali është në bisedime për të nënshkruar me yllin belg Yannick Carrasco i cili luan te skuadra kinezee Dalian Yifang
Zyrtare: Atletico Madrid konfirmon largimin e dy futbollistëve të tij (FOTO LAJM) Skuadra spanjolle, Atletico Madridi ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me skuadrën kineze, Dalian Yifang, për transfe