999 rezultate për

yarmysh

Ulërima të frikshme, dalin pamjet e kritikut të Putinit teksa merret nga ambulanca (VIDEO) Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, th
Arrestohet lideri opozitar rus, Aleksei Navalny Lideri opozitar rus, Aleksei Navalny është arrestuar sot në Moskë. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja e tij, Kira Yarm