999 rezultate për

yaris

"Toyota Yaris", gjykata pushon hetimet për 4 nga 6 të dyshuarit Gjykata e Tiranës ka pushuar akuzën për 4 nga 6 personat e dyshuar për cështjen “Toyota Yaris”, ku u gjetën 3.4 milionë
3.4 milionë euro në "Toyota Yaris", gjykata lë të lirë 6 të dyshuarit Ditën e sotme Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë për 6 të dyshuarit për 3.4 milion euro. Gjykata ka vend
U kapën 3.4 milionë euro në “Toyota Yaris” , rikthehen në burg 4 të pandehurit Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka rrëzuar vendimin e dhënë nga Shkalla e Parë përsa i përket dosjes “Toyota Yaris”.
Berisha: Taulant “Yaris” do të mbyllë dosjen, fitonte gjysmën e parave të "mallit" Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në policinë e shtetit ka nisur një hetim në lidhje me disa drejtues të lar
Toyota Yaris: Gjykata liron nga burgu babë e bir Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur ditën e sotme që të ndryshojë masën e sigurisë nga "arrest me burg" në "arrest sh
A e dini kush është makina më shitur në Europë? (FOTO LAJM) Toyota ka prezantuar Yaris-in e ri, i cili arrin në një platformë krejt të re, me një enterier të ri dhe njësi motorike.
I vdes babai, lirohet nga burgu biznesmeni që porositi “Toyota Yaris” me miliona euro Biznesmeni Alban Mollaymeri, i arrestuar pas skandalit me “Toyota Yaris”, pasi rezultoi të ishte porositësi i makinave t
"Tayota Yaris", Belgjika: Dy persona të rrezikshëm në kërkim Pasi kanë vizituar Tiranën në kuadër të një hetimi për çështjen e 3.4 milionë eurove të gjetura në një makinë Toyota në
"Toyota Yaris" Basha mbërrin në Prokurori Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet që në orën 09.00 të shkojë tek Prokuroria e Krimeve të Rënda. Shefi i se
Basha dëshmon sot për "Toyota Yaris" Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të dëshmojë sot në orën 09:00 para prokurorëve belgë mbi ccështjen ‘Toyot
Belgët do ta marrin në pyetje për dosjen "Tayota Yaris", Basha: Jam i gatshëm të dëshmoj Burime nga Partia Demokratike bëjnë të ditur se Lulzim Basha, ka shprehur gatishmërinë e plotë të kontribuojë në hetimin
"Toyota Yaris", Basha merret në pyetje të enjten nga 4 prokurorë belgë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha do të merret në pyetje ditën e enjte lidhur me çështjen e "Toyota Yaris'. Gazetari i Repo
"Toyota Yaris" me 3.4 milionë euro, lë në burg katër të arrestuarit Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda rrezoi kërkesën e Agim Cekës, i cili ka qenë shofer i kamionit ku gjendeshin mjetet
Tayota Yaris, Krimet e Rënda japin OK: Të merret në pyetje Basha Gjyqtari Luan Hasneziri ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për të marrë në pyetje kryetarin e PD-së Lulzim Basha, për llo
‘Tayota Yaris’, Basha: I gatshëm të bashkëpunoj në hetimin belg Autoritetet belge kanë kërkuar nga prokuroria shqiptare që të marrin në pyetje liderin e opozitës Lulzim Basha në lidhje
Prokuroria belge kërkon dëshminë e Bashës lidhur me "Toyota Yaris" Prokuroria e Belgjikës kërkon të merret në pyetje kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në lidhje me rastin e bllokim
Kjo është letërporosia nga Gjermania për kushërinjtë e milionave të Toyota Yaris Alfred dhe Elvis Vladi, dy personat e dyshuar si porositësit e makinave “Toyota Yaris”, ku rreth 1 vit më parë u kapën 3
Çështja "Toyota Yaris", çfarë ka vendosur gjykata për Ballën e Bashën Gjykata e Tiranes ka njoftuar se ka përfunduar shqyrtimin në lidhje me padinë për "shpifje" të Taulant Ballës kundër Lul
Prokuroria zbarkon në Belgjikë për të zbardhur paratë e pista të Toyota Yaris Sekuestrimi i 3.4 milion euro në “Toyota Yaris” në portin e Durrësit, në muajin mars 2018, ka bërë që Prokuroria e Krime
Basha nxjerr dy emra deputetësh të tjerë si të përfshirë në skandalin Toyota Yaris Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka nxjerrë emrat e dy deputetëve të tjerë socialistë si të përfshirë në aferën e 3.4 mi