999 rezultate për

yang

Aubameyang a je normal? Sulmuesi humb rastin e vitit (VIDEO) Aubameyang njihet si një ndër sulmuesit më të mirë në qarkullim, por ditën e sotme ka katranosur gjithçka. Në minutën
Mund të ketë thyer rregullat e izolimit, Aubameyang nën hetim Artisti spanjoll i tatuazheve, Alejandro Nicolas Bernal prezantoi pak ditë më parë një tatuazh të bërë në dorën e kapite
Çfarë ka ndodhur me Aubameyang? Lacazette i dedikon golin Pierre-Emerick Aubameyang është zhdukur dhe askush nuk e di se kur do të kthehet të stërvitet dhe të luajë me Arsenal-in
Aubameyang mungon sërish për Arsenalin Çështjet personale do ta lenë jashtë skuadrës së Arsenalit përsëri sulmuesin Pierre-Emerick Aubamyeang. Arsenal do të
Aubameyang spektakolar, Arsenal zhbllokon shifrat (VIDEO) Arsenali ka gjetur golin e parë në ndeshjen kundër Newcastle për 1-0. Ekipi vendas i është falur golit të Aubameyang
Vëllai Aubameyang gjuan me armë, merr pjesë dhe ylli i Arsenalit (VIDEO) Vëllai Pierre-Emerick Aubameyang është shfaqur në një video me një pistoletë për festën e Vitit të Ri. Edhe Aubameya
Aubameyang dhe bashkëlojtarët detyrohen të flenë në aeroport (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang dhe bashkëlojtarët e tij te përfaqësuesja e Gabonit janë detyruar të flenë në dysheme të aerop
Aubameyang po bën sezonin më të dobët në gjashtë vitet e fundit Pierre Emerick Aubameyang po kalon në një seri të tmerrshme. Ylli i Arsenal është futur në ecurinë më të dobët në gja
Formacionet zyrtare, Arsenal-Leicester Arsenal do të presë në shtëpi në orën 20:15 Leicester. Skuadra e Artetas po kalon një formë të mirë dhe kërkon vetëm
Dy arsyet pse Aubameyang refuzoi Barcelonën Pierre-Emerick-Aubameyang para pak javësh e rinovoi kontratën e tij me Arsenalin. Ai nënshkroi edhe për tre vitet e a
Aubameyang e pranon se ka pasur oferta nga Barcelona Pierre Emerick Aubameyang ka qenë një nga lojtarët më të përfolur në merkato. Ylli i Arsenal flitej se do të largohej
Aumbameynag rinovon kontratën me Arsenal edhe për 3 vite Pierre-Emerick Aubameyang më në fund ka hedhur të zezën mbi të bardhë. Sulmuesi gabonez ka firmosur rinovimin e kontratë
3 gjigantë evropianë tentojnë ta bindin Aubameyang Arsenali është nën presion për të siguruar një marrëveshje të re të përmirësuar për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang,
Aubameyang akoma më pranë rinovimit me Arsenalin Arsenali raportohet se është afër për të rënë dakord për një marrëveshje të re tre-vjeçare me kapitenin Pierre-Emerick A
Aubameyang pret Barcelonën Pierre-Emerick Aubameyang është përfolur gjatë për mundësinë e kalimit te Barcelona. Në disa raste Barcelona ka shqy
Aubameyang thyen rekordin e Henry te Arsenali Pierre Emerick Aubameyang ka vendosur emrin e tij në historinë e Arsenalit. Sulmuesi nga Gaboni bëhet lojtari që arri
Arsenali e ka gati zëvendësuesin në rast largimi të Aubameyang Sulmuesi dhe kapiteni i Arsenalit, Aubameyang lidhet me një largim të mundshëm gjati afatit kalimtar të verës me dy skua
Aubameyang zbulon hapur dëshirën për t'iu bashkuar Real Madridit Sulmuesi dhe kapiteni i Arsenalit është një nga lojtarët që pritet të ndërrojë skuadër gjatë merkatos së verës. Për
Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000, nga i dështuari, deri te ai më i miri Arsenali në këtë shekull ka pasur disa sulmues të dalluar, mirëpo disa prej tyre edhe kanë dështuar. Nga viti 2000, T
Arsenali pret oferta për Aubameyang Aubameyang është një nga lojtarët më të komentuar të Arsenal gjatë ditëve të fundit, me lojtarin që lidhet me një largim