E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
999 rezultate për

yahoo-se

250 mijë dollarë gjobë në ditë Yahoo-së Yahoo-ja kërcënohet nga qeveria amerikane me një gjobë prej 250,000 dollarësh në ditë, nëse gjiganti i kërkimit në inter
Drejtoresha e Yahoo-së me supervilë (FOTO-LAJM) Kjo është vila 35 milionë dollarëshe e Marissa Mayer, drejtoreshën së përgjithshme të Yahoo-së. Vila ndodhet në Broadway
Google do të bashkëpunojë me Yahoo Google do të bashkëpunojë me Yahoo, pasi ajo do të fillojë publikimin e disa reklamave të programit të saj AdSense në fa
Yahoo braktis Microsoft-in për Facebook-un Marrëveshja aktuale mes Microsoft-it dhe Yahoo-së ku motori kërkimor Bing është integruar brenda uebfaqes Yahoo mund t’i
Yahoo braktis Microsoft për Facebook Yahoo ka nisur bisedimet me Facebook për të krijuar një motor kërkimi duke bërë që marrëveshja aktuale mes Microsoft-it
Alibaba blen aksionet e Yahoo-së Yahoo mund të shesë një pjesë të aksioneve të saj të çmuara në faqen e saj kineze për tregti elektronike, Alibaba. Bl