999 rezultate për

yahoo

Rusia mohon përfshirjen në sulmin ndaj "Yahoo" Rusia thotë se nuk ka qenë e përfshirë në pirateri kibernetike, një ditë pasi Departamenti i Drejtësisë njoftoi akt-padi
500 milion llogari "Yahoo" të vjedhura, SHBA akuzon dy spiunë rusë Departamenti Amerikan i Drejtësisë ka akuzuar dy spiunë rusë për vjedhjen e llogarive të përdoruesve të “Yahoo”, shkruan
Sulmohet masivisht "Yahoo", kontrolloni adresat tuaja! Kompania "Yahoo" ka njoftuar se një tjetër sulm kibernetik ka ndodhur në këtë kompani, por më i madh se ai i rreth tre v
Tjetër skandal godet "Yahoo", FBI skanon e-mailet Një tjetër skandal ka përfshirë "Yahoo", ku me miliona e-maile të përdoruesve janë skanuar me kërkesë të shërbimeve sekr
Vidhen 500 milion adresa email-i “Yahoo” nga aktorë të lidhur me qeverinë Kompania Yahoo ka konfirmuar se një rrjedhje në server ka kompromentuar të dhënat personale të qindra milionë përdoruesv
Kompania "Yahoo" i shitet gjigandit "Verizon" në SHBA Firma amerikane "Yahoo" i shitet gjigandit të telekomit në Amerikë ,"Verizon", për rreth 4.83 bilionë dollarë, para në d
"Verizon" blen "Yahoo" për 4,8 miliardë dollarë Bordi i kompanisë së njohur të internetit, “Yahoo”, ka vendosur të pranojë kërkesën për blerje nga “Verizon” ndërsa lajm
"Daily Mail" do të blejë "Yahoo"-në?! Tabloidi gjigant britanik i lajmeve “Daily Mail” po kryen negociata për të blerë kompaninë e internetit “Yahoo”. Gaze
Microsoft synon të blejë Yahoo-në Ekzekutivët e Microsoft janë në bisedime me investitorët e Yahoo për një blerje të mundshme të kompanisë së internetit s
Rikthehet Yahoo Messenger (FOTO LAJM) Yahoo Messenger është një aplikacion që përdorej për dërgimin e mesazheve në fundin e viteve '90 dhe fillimin e viteve 2
Risia më e fundit nga Yahoo Mail, jo më fjalëkalime (VIDEO) Yahoo ka publikuar aplikacionin "Yahoo Account Key", që lejon përdoruesit të regjistrohen në aplikacion pa përdorur një
"Yahoo Tech" zbulon ikonat e fshehura të Windows 10 Windoës 10 është sistemi më i ri operativ në treg, duke bërë që shumë përdorues ta kenë të vështirë përdorimin e tyre. P
LiveText aplikacionin për video-mesazhe nga Yahoo LiveText është aplikacioni mëi ri i sjellë nga Yahoo, i cili u mundëson përdoruesve që të shkëbejnë video-mesazhe me një
Yahoo promovon Sazanin: Në ishullin e dikurshëm ushtarak, turizëm elitar (FOTO LAJM) Yahoo i ka kushtuar një artikull mjaft me vlerë promovimit të turizmit në Shqipëri. “Shqipëria është një vend që ende
Top 10 më të klikuarit e sportit në Spanjë (FOTO LAJM) Michael Schumacher, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi janë sportistët më të klikuar të vitit në motorrët e kërkimit të
Apple mund të zëvendësojë Google me Bing Me sa duket, Microsoft dhe Yahoo janë në bisedime me kompaninë Apple për ta zëvendësuar Google si motorin e përzgjedhur
Yahoo Travel: Kosova ka makiaton më të mirë në botë Mjafton vetëm pak kohë që kosovarët të fillojnë e të krenohen me aftësinë e vendit të tyre për përgatitjen e makiatos pe
Shqipëria, pjesë e raportit të transparencës të Yahoo Shqipëria përfshihet për herë të parë në raportin e tretë global të transparencës të publikuar dje nga Yahoo e cila hedh
250 mijë dollarë gjobë në ditë Yahoo-së Yahoo-ja kërcënohet nga qeveria amerikane me një gjobë prej 250,000 dollarësh në ditë, nëse gjiganti i kërkimit në inter
Yahoo Travel promovon bregdetin shqiptar Plazhet e bukura të Karaburunit kanë tërhequr vemendjen e Yahoo Travel e cila duke postuar foto në faqen e saj në Facebo