999 rezultate për

xoxa

Peugeot 23 000 € e Volkswagen Tuareg, sa të pasur janë Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa (FOTO LAJM) Open Spending Albania, krijuar nga Albanian Institute of Science & Open Data Albania, ka publikuar deklarimet pasurore t
"S'mund ta shash në syrin tim", Ajola Xoxa sherr me komentuesin për bashkëshortin (FOTO LAJM) Ajola Xoxa është mbështetja më e madhe që ka Erion Veliaj dhe sa për dijeni askush nuk guxon të shajë kryebashkiakun në
Ajola Xoxa shkon në event bamirësie me këpucë 937 dollarë? Erjon Veliaj dhe bashkëshortja e tij janë gjendur shumë herë në vëmendje të mediave. Kësaj here, vëmendjen e mediave
"Ti ishe heroi im", Ajola Xoxa prek me dedikimin pas humbjes së babait Publicisti i shquar, Arben Xoxa u nda nga jeta ditën e djeshme pas nëj sëmundje të rëndë. Së fundmi një dedikim prek
Ndahet nga jeta publicisti Arben Xoxa Arben Xoxa lindi në Tiranë më 1 maj 1952, djali i Dhurata dhe Jakov Xoxa. Studioi gjuhë-letërsi dhe u specializua si kri
Ajola Xoxa del për herë të parë në publik pas lindjes dhe i lë të gjithë me gojë hapur (FOTO LAJM) Më 6 tetor të këtij viti, kryebashkiaku i qytetit të Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola, u bënë prindë
Ajola Xoxa bën një dedikim emocionues për Kajan Rreth dy javë më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë baba. Bashkëshortja e ti
Erion Veliaj bëhet baba, lind Ajola Xoxa Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është bërë për herë të parë baba. Mësohet se bashkëshortja e tij Ajola
Publikohen fotot, kështu duket Ajola Xoxa në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO LAJM) Amfiteatri i Tiranës mbrëmjen e kaluar u ndez nga muzika e grupit "Elita 5", që festoi 30-vjetorin e krijimit. Të pra
Publikohet fotoja: Ja si duket Ajola Xoxa me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Kryeatri i Bashkisë së Tranës, Erion Veliaj muajin e kaluar dha lajmin e bukur se do të bëhej prind së shpejti. Ajol
Shtatzënë apo jo? Ku e ka barkun Ajola Xoxa (FOTO LAJM) Një muaj më parë, kryebashkiaku i qytetit të Tiranës, Erion Veliaj, dha lajmin e bukur se ai dhe Ajola Xoxa do të bëhesh
Ajola Xoxa pranon shtatzaninë, komentuesit e thumbojnë për fustanin e gjyshes Ditën e sotme, në ditën më të bukur të fëmijëve, kryetari i Bashkisë Tiranë ka bërë publike një lajm po aq të veçantë.
Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa në pritje të fëmijës së parë Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa tashmë prej kohësh kanë treguar se duan shumë
Ajola Xoxa, shtatzënë? Gazetarja publikon mesazhet mbi "barkun e rrumbullakosur" (FOTO LAJM) Në një intervistë për Rudina Magjistarin, Kryebashkiaku Veliaj u shpreh se në vitin 2017 ka planifikuar së bashku më bas
Ajola Xoxa prezanton princin e saj (FOTO) Nuk kanë qënë të paktat rastet ku Ajola Xoxa ka shprehur publikisht dashurinë ndaj bashkëshortit të saj, e ndërsa në Ins
Ja si e kujton Ajola Xoxa përvjetorin e martesës (FOTO) Ajola Xoxa ka përkujtuar përvjetorin e martesës me anë të një statusi të veçantë në rrjetet sociale. Si sot dy vite më p
Ajola Xoxa mesazh për Gjergj Filipin: Zbrazëtia nuk do zëvendësohet kurrë! Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, pasi ka marrë vesh lajmin e ndarjes së parakohshme nga jeta të kreut të INS
Ajola Xoxa uron bashkëshortin për fitoren Bashkëshortja e kryetarit të ri të Bashkisë së Tiranës, ka postuar një status ku uron Erion Veliaj, e cilësuar si njeriu
Akuzat ndaj Xoxës: Kush shpif do përballet me zbatimin e ligjit! Zyra e shtypit e kandidatit socialist Erion Veliaj, i është kundërpërgjigjur pasditen e sotme akuzave të parashtruara ng
Ajola Xoxa rrëfehet mbi të vërtetën e Becchettit (FOTO LAJM) Pas shumë akuzave të ardhura në drejtim të Ajola Xoxës se është avokate e Becchettit, ajo më në fund ka vendosur që të p