999 rezultate për

xixa

Xixat e fundit të Melanisë! Shtëpia e Bardhë vishet për Krishtlindje (FOTO LAJM) Melania Trump ka dekoruar për herë të fundit Shtëpinë e Bardhë përpara se bashkëshorti i saj, Donald Trump të lërë zyrën
Vëllai i Silva Turdiut: Nexhmije Hoxha ia futi xixat Enverit për fejesën, Veliaj xheloz si gruaja e diktatorit Dy ditët e fundit, disa gazeta e portale kanë botuar pjesë nga kujtimet në shumicë provokuese dhe ende me dogma komunist
Si të visheni për natën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Nata e Vitit të Ri padyshim që është një nga netët që njerëzit e presin me shumë gëzim. Ama dilema e përzgjedhjes së
E teproi me dekolten, Ingrit Gjoni i vërsulet gazetarit: Mos u merr me xixat e mia (VIDEO) Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni është një nga femrat më bombastike të shoëbizzit shqiptar, e cila gjithmonë ka guxuar m
"Ku e ke burrin", shoqja e ngushtë i "fut xixat" Jonida Vokshit për Besnikun (VIDEO) Aktorja Jonida Vokshi u martua një muaj më parë dhe mikesha e saj e ngushtë, nuk nguron t’i fusë në mendje dyshimet pas
Ramës i bëjnë sytë xixa nga ky veprim i Elisës (FOTO LAJM) Elisa Spiropali vijon akuzat ndaj Presidentit të Republikës duke e quajtur atë "baba Xhikja", por më tepër se sa "lufta"
Si të përgatisni në shtëpi një highlighter për trupin (VIDEO) Për fat të mirë, duket se ditët me diell po afrohen. Një ndër produktet e preferuar të mbrëmjeve verore është padyshim h
Ndodh në Shqipëri! Deputetja shkon me fustan dasme me xixa në Kuvend (FOTO LAJM) Erdiola Braha është një nga emrat e rinj në Kuvend prej listës së LSI-së. Ajo ka rënë në sy gjatë seancës plenare të
Mjeshtrat e kafesë sjellin dekorin që do t’ju habisë (FOTO LAJM) Nëse kërkoni për disa xixa në jetën tuaj, mund ta shihni në gjënë më të zakonshme që konsumoni. Një trend i ri ka fil
Gjuha me xixa, trendi më i ri në Instagram (FOTO LAJM) Xixa në flokë, në trup, në sy në buzë, por duket se tani do shkëlqeni edhe më shumë pasi një trend i ri është përhapur m
Gent Zenelaj: Në fillim bënim "xixa" me Saimirin, tani kemi kimi mes nesh (VIDEO) Gent Zenelaj, drejtimin e emisionit "Stop" së bashku me Saimir Kodrën e ka cilësuar si me shumë "xixa", të cilat u shuan
Ngjarja e sotme në Golem, autori po pinte kafe me të plagosurin Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kavajë. Ngjarja rreth orës 10:35, në afërsi të kompleksit “X
Tiranë, grabisnin me armë taksi, prangosen tre të rinjtë Tre të rinj janë ndaluar gjatë ditës së djeshme nga Policia e Tiranës. Gjatë një operacioni të koduar “Pasagjeri”, blutë