999 rezultate për

xing

Njëra më joshëse se tjetra, Elvana dhe Tayna bëjnë "xing" me bikinit e shtrenjta (FOTO LAJM) Tayna publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim edh
E mbani mend Kejvinën në "Xing me Ermalin"? Kështu e kujton modelja (FOTO LAJM) Kejvina fillimisht ka dalë si velinë në ekran, në emisionin "Xing me Ermalin" ku edhe u bë e njohur. Tashmë ajo është
Njëra më joshëse se tjetra, Kejvina dhe Alesia Bami bejnë "xing" me bikinit (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që kemi lënë pas verën, por kjo nuk do të thotë se lam pas dhe fotot e nxehta me bikini në Instagram.
Kujt i rri më bukur? Nora Istrefi dhe Megi Pojani bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Megi Pojani kanë bërë "xing" me veshjen. Bukuroshet kanë zgjedhur të dya fustanin e verdhë me të një
Njëra më sexi se tjetra, Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me bikinit (FOTO LAJM) Me fotot dhe videot e fundit në rrjetet sociale, Luana Vjollca ka treguar se ka nisur pushimet. Ajo ka ndarë së fundm
Indigjenët anulojnë për herë të parë në histori ritualin në homazh të të vdekurve (FOTO LAJM) Liderët e grupeve fisnore indigjene në parkun kombëtar Xingu në Brazil kanë anulluar për herë të parë në histori rituali
Kujt i rri më bukur? Nora Istrefi dhe Megi Pojani bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Megi Pojani kanë bërë "xing" me veshjen. Bukuroshet kanë zgjedhur të dya fustanin e verdhë me të një
Çmimi "marramendës", Dafina dhe Jonida bëjnë "xing" me këtë veshje (FOTO LAJM) Dy artistet e njohura të skenës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Jonida Maliqi kanë bërë ‘xing’ me të njëjtën veshje, e cila
Pra është trendi i verës? Loredana dhe Rita Ora bëjnë "xing" me flokët (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, Loredana ndryshoi look-un dhe nuk vonoi shumë që flokët e verdhë e të shkurtër t’u krahasonin me ato
Kujt i shkon më shumë? Xhemi Shehu dhe Ilva Tare bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Rastet kur personazhet e njohur të ekranit shqiptar janë kombinuar njësoj apo dhe kanë bërë ‘xing’ me të njëjtën veshje
Vip-at shqiptar që u lidhën online, partneri juaj mund të jetë tek "other messages"! (FOTO LAJM) 1. Marina dhe Getoari janë njohur në Instagram. Ka qenë Geti ai që i ka shkruar i pari Marinës duke i kërkuar ta takonte
Kujt i shkon më shumë, Alesia Bami dhe Fjolla Morina bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Alesia Bami dhe Fjolla Morina janë dy vajza shumë bukuroshe të shoëbizit shqiptar. Shpeshherë vajzat janë përfolur pë
Nora Istrefi dhe Jonida Maliqi bëjnë "xing" me fustanin mijëra eurosh (FOTO LAJM) E para e veshi Jonida. E mirënjohur tashmë si ikonë e modes në Shqipëri, këngëtarja e kombinoi futanin e gjatë ngjyrë
Kujt i rri më bukur? Alketa dhe Xhemi bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Pas debatit të bujshëm që u komentua gjatë në media, dy moderatoret e njohura, Xhemi Shehu dhe Alketa Vejsiu kanë bërë x
Jo me "Xing me Ermalin", Mamaqi rikthehet në "TV Klan" me projekt të ri (FOTO LAJM) I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Ermal Mamaqi tregoi arsyen që e detyroi të shkëputet nga “TV Klan” dhe emisioni
Kujt i shkon më shumë? Marina dhe Xhensila bëjnë xing me të njëjtën veshje (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj ishte një nga të ftuarat speciale në spektaklin “Portokalli”. Këngëtarja performoi “Çelsin e zemrës
Në një ditë e njëjta veshje: Kiara Tito dhe Bora Zemani bëjnë xing (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Kiara Tito kanë bërë xing veshjesh. Ato kanë publikuar në Instagram video/foto ku tregojnë projektet
Kalendar i ngjeshur, Klopp: Krim, nuk po luhet "Boxing Day" Jurgen Klopp është i drejtpërdrejtë. Gjermani i Liverpool pranon që të luash në Boxing Day nuk është një problem i madh,
Të dyja pa reçipeta në skenë, Wanda Nara dhe Ingrid Gjoni bëjnë xing me veshjen (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "E diell" në Top Channel ishte këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni. Ingridi foli per jet
Stilistët në telashe, Elvana Gjata dhe Eleni Foureira bëjnë "xing" me të njëjtin fustan (FOTO LAJM) Kur je personazh i njohur mund të ndodhë të rastisësh me të njëjtën veshje si një person tjetër edhe pse nuk je pjesë e