999 rezultate për

xhyliu

Grabitja e Rinasit, zbardhen 6 sms-të që dekonspiruan bandën Vetëm pak kohë më para rrugës për në Rinas ndodhi një grabitje e një makine parash e një banke të nivelit të dytë. G
Grabitja e Rinasit, Krimet e Rënda lënë në burg 4 prej të arrestuarve Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg 4 prej të arrestuarëve si autorë të dyshuar për grabitjen e parave të bankës
Banda e Rinasit, Xhyliu: Punësuam 2 laçianë për të sulmuar blindin me para Vazhdojnë akoma hetimet intensive për të zbardhur ngjarjen e Rinasit ku u grabitën 3.2 milionë dollarë. Prokuroria ka zb
Grabitja e Rinasit/ “Të marr një pulë te shtëpia jote?”, zbardhen kodet e autorëve Grabitja e Rinasit e ndodhur vetëm pak ditë më parë ka nxjerrë në dritë se të njëjtët autorë kanë qënë edhe autorët e gr
Zbardhen detaje të reja nga grabitja në Rinas Prokuroria ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rolin e Fatjon Xhyliut, punonjës i kompanisë private që transportonte
Flet babai i të penduarit Xhyliu: Jam me djalin, por jam edhe me ligjin Prindërit e të arrestuarit Fatjon Xhyliu, i dyshuar si një nga organizatorët e grabitjes së 3.2 milionë dollarëve në rru
GRABITJA/ Sa u paguan Memlika dhe Xhyliu për informacionet dhe ... Prokuroria ka shpërndarë dosjen hetimore për grabitjet ne Rinas. Ne këtë dosje jepen detaje nga hetimet që mbajtën në bu
Babai i Fatjon Xhyliut: Punoi në Greqi për familjen, nuk e di sa para solli... Kujtimi dhe Lumturia, prindërit e të arrestuarit Fatjon Xhyliui dyshuar si një nga organizatorët e grabitjes së 3.2 mili
Zbuloi grupin, Policia ka gati "shpërblimin" për ish-policin Xhyliu Prokuroria pohoi dje se procedura e dhënies së statusit të bashkëpunëtorit të drejtësisë për Fatjon Xhyliun është çështj
Grabitën 3.2 mln dollar, ja luksi ku jetonin autorët e vjedhjes së Rinasit (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ditën e djeshme dhe ditën e sotme vazhdon aksionet për kapjen e të dyshuarëve për vjedhjen e 3.2 mili
Dëshmia e Fation Xhyliut: Gënjeva shefat, mora pushim dhe… Fation Xhyliu ish-punonjësi i kompanisë siguruese “Ro-Gat Security” duket se është pika kyçe e zbardhjes së identitetit
“Gabimi” i policit privat, si e nxori zbuluar bandën e grabitësve të bankës Si pasojë e një pakujdesie gjatë komunikimeve në telefon e kryer nga ish-polici privat, Fation Xhyliu, ka bërë që i gjit
Grabitja në Rinas, ja kush është ish-polici privat që “zbuloi” autorët Fation Xhyliu është personi qe futi ne kurth pa dashur grabitësit e bankës ne Rinas. Fajton Xhyliu u arrestua disa di