999 rezultate për

xhuxh

Xhuxhi që nuk gjente dot të dashur bëhet striptist, tani duhet të refuzojë dhjetra bukuroshe që e kërkojnë (FOTO LAJM) Në fushën e njohjeve të reja burrat nën 1.80 gjatësi nuk kanë shumë sukses, prandaj dhe Shane Belgre, i cili është me na
Koliqi dhe Camaj spiun të UDB-së dhe CIA-s? Kristo i kthehet Tares: Ne mbetemi xhuxha para tyre Vijon debati i shkaktuar nga Auron Tare, lidhur me dy shkrimtarët Ernest Koliqi dhe Martin Camaj, që sipas tij ishin të
Rummenigge: Kosova s’është më xhuxh në futboll residenti i Bayernit të Mynihut, Karl Heinz Rummenigge, ka folur për Kombëtaren e Kosovës, në futboll. Suksesi i "Dar
NASA: Dielli do të kthehet në një "yll xhuxh", çfarë pritet të ndodhë (FOTO LAJM) Astronomët e Nasa-s dolën me një shpjegim se çfarë do të ndodhë me diellin pas 6 miliardë vjetësh, në kohën kur llogaris
Hoxha flet për "xhuxhin" që bën namin në Durrës, kush fshihet prapa tij? Gazetari Artan Hoxha që merret me kronikën e zezë ka paralajmëruar se do të ketë arrestime të reja në lidhje me hetimet
"Vangjush Dako u rrah tre orë nga Avdylajt, pastaj hëngri me Ramën" Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një mesazh të atij që ai e quan "qytetari dixhital" duke dhënë detaje për
"Xhuxhin-Supermen e kanë rrahur me shpulla, e kanë poshtëruar. E di gjithë Durrësi" Të forta janë akuzat dhe deklaratat që deputeti demokrat Edi Paloka ka bërë ditën e sotme ndaj Vangjush Dakos, duke thën
Shpërthen rrjeti, mbysin me "meme" Dakon: Xhuxhi, Supermeni, Akullorja (FOTO LAJM) Plasin memet në rrjetet sociale pas deklaratave të kryetarit të Bashkisë së Durrësit. Disa prej faqeve më të njdekur
"Pse nuk arrestohet "xhuxhi"? Po hidhen miliona për të" Kreu i selisë blu, Lulzin Basha tha se po pengohen hetimet për kreun e bashkisë së Durrësit, Vagjush Dako dhe për këtë
Rjeti tallet keq me Ramën e Dakon: "E kanë për xhuxhin e Borëbardhës" (FOTO LAJM) Profilet e faqeve të memeve në Facebook, u janë bashkuar reagimeve pas publikimit të përgjimeve lidhur me dosjen ‘Vol-V
Shqiptarët futen në mendime, kush është xhuxhi që ndihmon krimin? Mega-operacioni i shtrirë në 12 qarqe të vendit që solli arrestimin e 34 personave, mes tyre edhe dy ish-deputetë të PS,
"Xhuxhi", a del Vangjush Dako në përgjimet që burgosën vëllezërit Avdyli? Goditja e grupit të Avdylajve të arrestuar si trafikantë droge po serviret nga opozita si një lëvizje e parakohëshme për
Presidenti e cilëson Dybalan xhuxh Paulo Dybala njihet si një ndër lojtarët që do të dominojë të ardhmen e futbollit botëror. Por ka shumë edhe nga ata të
"Kukulla vrasëse", kush është "xhuxhi" që tronditi Gjermaninë dhe shkaktoi tërmet në Meksikë (FOTO LAJM) Ai është një hero tani në Meksikë pas golit të shënuar dje ndaj Gjermanisë duke mposhtur kampionët e Botës në fuqi.
Ky është fshati i xhuxhave, gjatësia mesatare është 50 cm (FOTO LAJM) Shkencëtarët kanë zbuluar gjurme të një fshati të çuditshëm në shkretëtirën mes Iranit dhe Afganistanit. Ata kishin r
Ndërron jetë xhuxhi më i dashur nga filmi Borëbardha Xhuxhi më karizmatik në filmin “Borëbardha dhe 7 xhuxhët” ka ndërruar sot jetë më moshën 61-vjeçare. Tayyar Yildiz is
Hysaj tallet sërish me Insignen, këtë herë e quan "xhuxh" (FOTO LAJM) Miqësia mes Elseid Hsyajt dhe Lorenco Insinjes është e njohur në Itali. Qoftë edhe për mediat, apo opinionin sportiv rre
Zbulohet fshati i xhuxhave, gjatësia mesatare është 50 cm (FOTO LAJM) Shkencëtarët kanë zbuluar gjurme të një fshati të çuditshëm në shkretëtirën mes Iranit dhe Afganistanit. Ata kishin r
Reali ekipi "xhuxhash", në listën e lojtarëve më të gjatë në La Liga asnjë madrilen (FOTO LAJM) Gazeta e njohur spanjolle Marca ka publikuar një listë me lojtarët më të gjatë, ku i pari është portieri i Deportivo La
Kullë apo park lojërash? Çfarë po ndodh tek "7 Xhuxhat" në Tiranë? (FOTO LAJM) Prania e shtuar e policëve bashkiake si edhe të atyre të rendit mori pranë këndit të lojërave "7 Xhuxhat" në Tiranë mori