999 rezultate për

xhunga

Rudina Xhunga zbulon planet për zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Ditën e sotme gazetarja Rudina Xhunga ka qenë e ftuar në emisionin “My Living”. Në një intervistë për Bruna Lahen ajo
Ka bërë burg në vendin fqinj, detaje për njërin nga grabitësit Detaje të reja por në media po dalin për autorë e super grabitjes së 10 milionë eurove në Rinas. Në një emision të Ne
Iku nga Vizion Plus, mësoni ku do ta shihni Rudina Xhunga të hënën Gazetarja Rudina Xhunga, prej javësh është larguar nga ekrani i Vizion Plus ku drejtonte emisionin e saj “Dritare”. Mirë
Alana mbush pesë vjeç, Rudina Xhunga zbulon detajin special (FOTO LAJM) Alana, vajza e Rudina Xhungës festoi 5-vjetorin. Në fotot e festës që Rudina ka postuar në Instagram, shohim që dekori ë
Largim i bujshëm, gazetarja e njohur lë televizionin pas 2 vitesh Rudina Xhunga, autore dhe moderatore e emisionit "Dritare" në Vizion Plus është larguar nga televizioni pasi punoi për 2
Gazetarja puth live bashkëshortin në emision (VIDEO) Gazetarët Rudina Xhunga dhe Dritan Hila ishin sot të ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan. Çifti tha
Gazetarja e njohur la duhanin vetëm për vajzën e vogël Ajo është një nga gazetart më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Gazetarja e njohur Rudina Xhunga e dinte se duhani n
Rudina Xhunga për herë të parë me bikini në publik (FOTO LAJM) Një nga gazetaret më të mira shqiptare është padyshim Rudina Xhunga. Por mesa duket të bërit nënë e ka ndryshuar atë
Basha thirrje demokratëve të LSI dhe PDIU: Do përfundoni si Baftjari Lulzim Basha u shpreh në emisionin #DritaremeRudinën se PDIU-ja e Idrizit është një kopje e zbehtë i LSI-së, që ka parë
Rudinës nuk i del inati: "Ledion Liços i ka hyrë vetja në qejf!" (FOTO LAJM) Duket se nuk është shuar akoma sherri mes moderatorit të "The Voice of Albania", Ledion Liço dhe gazetares Rudina Xhunga
Sherr mes Ledion Liços dhe Rudina Xhungës: "TCH të përcolli për në dritaren e fundit!" (FOTO LAJM) Moderatori i "The Voice of Albania" ka reaguar publikisht kundër një shkrimi të botuar në portalin "dritare.net" të gaze
Rudina Xhunga i del në mbrojtje bashkëshortit: Agron Tufa na kërcënoi me prerje gjuhe (FOTO LAJM) Duket i ashpër debati që ka nisur mes shkrimtarit Agron Tufa dhe ish-zv.ministrit të Mbrojtjes, Dritan Hila. Ishte ky i
I kritikoi veshjen, Erjon Braçe e quan Rudina Xhungën pisanjose (FOTO LAJM) Deputeti socialist Erjon Braçe i ka kushtuar sot një status me mjaft akuza gazetarëve Rudina Xhunga dhe Ccim Peka, pas p
Nexhmije Hoxha trazon sërish nga Blendi Salaj - Një intervistë, e konsideruar e fundit e jetës që gruaja (dhe bashkëpunëtorja, do shtoja) e ish Dikta
Rudina Xhunga: “U mbyll një derë, u hap një dritare” (VIDEO) Rudina Xhunga, e ftuar mbrëmjen e së premtes në emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskës, ka folur për herë të parë për emis
Debati i zjarrtë Lubonja - Rama: Sa kohë ka që nuk ke shkuar tek psikoanalisti? Ishte viti 2002, kur Rama dhe Lubonja nga bashkëpunëtorë u ndanë nga njëri-tjetri secili në punën e tij. Lubonja si g
Rudina Xhunga bën lëvizjen e radhës, ja tek kush do transferohet Shumë surpriza të reja kishte këtë sezon në "Top Channel", ku emri i Rudina Xhungës ishte më i lakuar, pasi emisioni i s
S'ka më “Shqip” në Top Channel Programi më i vjetër i televizionit "Shqip" nga Rudina Xhunga do të mbyllet, e ndërsa episodi i parë për këtë sezon të r
Rudina Xhunga kundër Fevziut: Shfaq tmerr televiziv Gazetarja Rudina Xhunga ka reaguar pas publikimit të disa pamjeve, sipas joetike të transmetuara në emisionin "Opinion"
Rudina Xhunga merr 'masat' në luftën ndaj kancerit të gjirit (FOTO LAJM) Lufta ndaj kancerit të gjirit ka ndërgjegjësuar edhe gazetaren Rudina Xhunga, e cila ka kryer edhe ajo një vizitë për pa