999 rezultate për

xhuljeta

Babai i kuksianit zbulon arsyen e ndarjes nga gruaja: E ndau Xhuljeta Pak javë nga ngjarja e rëndë, ka folur babai i Xhaferr Matës i cili për herë të parë ka zbuluar më shumë ngjarjen e rënd
“Po kërkonte një uniformë për diplomimin”/ Flasin shoqet e klasës: Ishte një nga njerëzit më gazmorë Ditën e mërkurë, Xhuljeta Çuni, do të zhvillonte provimin e Matematikës, nëse Xhaferr Mata nuk do ta kishte qëlluar për
90 minuta rrëfim, zbulohen fjalët e Xhuljetës te psikologia para se të vdiste Pavarësisht se Xhuljeta Çuni kishte denoncuar në polici, ish-të dashurin e saj, Xhafer Mata, përsëri ky veprim nuk mundi
4 herë në polici, si u paralajmërua vrasja e Xhuljeta Çunit Pavarësisht se Xhuljeta Çuni kishte denoncuar në polici, ish-të dashurin e saj, Xhafer Mata, përsëri ky veprim nuk mundi
E vrau dy orë para provimit, mesazhi prekës nga shokët e Xhuljetës Maturantët e gjimnazit "Qemal Stafa" ditën e djeshme u tronditën kur mësuan se shoqja e tyre ishte vrarë nga ish- i dash
6 muaj pas tragjedisë së Arielës, sot u vra Xhuljeta 19-vjeç Ndërkohë kur kanë kaluar më pak se 6 muaj nga tragjedia e Arielës dhe Aldisonit në Tiranë, një tjetër vrasje pasioni ka
I vdiq pacientja 21-vjeçare, mjekja pezullohet nga puna Gjykata e Fierit ka pezulluar nga detyra mjeken e Repartit të Urgjencës së Spitalit Rajonal Fier, Ina Ruzhdija. Kjo p
U përjashtua për shkak të atleteve?! Shkëlzen Berisha ironizon keq Ramën Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka ironizuar mungesën e kreut të qeverisë në foton në grup në S