999 rezultate për

xholi

Prokurori Adnan Xholi konfirmohet në detyrë Prokurori në Prokurorinë e Përgjithshme, Adnan Xholi ka kaluar Vetting-un. Sipas Komisionit të Pavaruar të Kualifikim
Ndahet nga jeta profesori i gjeografisë Arqile Bërxholi Është ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare, profesori i njohur i gjeografisë dhe demografisë, Arqile Bërxholi. Bërxholi i
Prokuroria nuk e firmos fletë-arrestin për Strazimirin Prokurori Shpëtim Kurti i cili ka mbikëqyrur hetimet kundë 30 protestuesve tek Parku i Liqenit ka patur ditën e sotme nj
Tahiri drejt Lazaratit pas konfliktit të armatosur Lidhur me situatën e rëndë në Lazarat, ka detyruar ministrin Tahiri të shkojë në vendin e ngjarjes. Për shkak të gjëndje
De Biazi: Xhaka është “xholi” i Sousas Ardhja e Xhani de Biazit në krye të Shqipërisë jo vetëm që ka sjell rezultate të mira në eliminatore, por ka bërë që shu
Petkoviç: Loriku, "xholi" im Trajneri i Lazios, Vladimir Petkoviç, ka vlerësuar lojën e bërë nga Lorik Cana në takimin e parë gjysëmfinal të Kupës së
Angelina Joli-t i lejohet të xhirojë filmin në Bosnjë Autoritetet boshnjake i kanë dhanë prapë leje aktores hollivudiane Anxhelina Xholi që të xhirojë filmin rreth luftës në