999 rezultate për

xhisiela

“Kush janë ata t’ju q* robt”, si u revoltuat Xhisiela? Përgjimi i plotë Sw fundmi wshtw zbardhur biseda e plotw e pwrgjimeve ambjentale nw prokurorinw e Krujws, mes Rexhep Rrajws dhe Xhisiela
Edi Rama, në fytyrën dhe gojën e Xhisielës Nga Bledian KOKA Ajo quhet Xhisiela Maloku, është 25 vjeçe dhe prej një muaji është personazhi kryesor i betejës poli
U solidarizuat me Xhisielën? Kjo video do t'ju bëjë të pendoheni (VIDEO) Xhisiela Maloku, vajza që ngriti shtetin në këmbë me akuzat e saj fillimisht për përdhunim dhe torturë nga djalit i depu
“Xhisiela syzet 400 euro, unë me rroba të dhuruara", gazetarja bën pyetjen që na shqetëson të gjithë Xhisiela Maloku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik për shkak të luksit që ajo po jeton. Disa ditë më
U lanë vetëm në Prokurori, çfarë tha Rexhepi përballë Xhisiela Malokut Së fundmi janë zbardhur përgjimet ambjentale midis Rexhep Rrajës dhe Xhisiela Malokut, te cilët u lanë vetëm në Prokuror
Puthje plot pasion, kjo është fotoja e Rexhepit dhe Xhisielës pasi dalin nga hoteli (FOTO LAJM) Ka dalë fotoja e shkëputur nga kamerat e sigurisë ku është fiksuar momenti i daljes nga një hotel në Fushë-Krujë i Xhisi
E gjitha në Adidas, Xhisiela shkon e veshur "trendy" para Gjykatës (FOTO LAJM) Gjykata e Apelit pas kërkesës për lirim nga Rexhep Rraja, ka vendosur që të mos e marrë parasysh kërkesën e tij dhe ta l
Xhisiela "kërcënon" mediat para Gjykatës: Do t’ju padis për shpifje! Pasi ish i dashuri i saj Rexhep Rraja u la sërish në burg, me vendimin e Gjykatës së Apelit, Xhisiela Maloku ishte e pra
Rexhepi në burg, Xhisiela e mbështet para gjykatës Ditën e sotme Gjykatën e Apelit në Tiranë ka marrë vendimin për Rexhep Rrajën, duke e lënë në "arrest me burg". Po
Rexhep Rraja mbetet në burg, avokati thotë se të rinjtë digjen sot për qejf me cigare Djali i deputetit Rrahman Rraja, Rexhepi mbetur në burg sërish sot me vendim të gjykatës së Apelit në Tiranë edhe pse ki
U katandis me paterica, Rrahman Rraja tregon arsyen Deputeti i PS, Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës së paditur nga Xhisiela Maloku për dhunë është parë duke ecur mbi pa
Çfarë i ka ndodhur? Deputeti i PS, Rrahman Rraja katandiset mbi paterica (FOTO LAJM) Deputeti i PS, Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës së paditur nga Xhisiela Maloku për dhunë është parë duke ecur mbi pa
Makinë 8000 euro dhe jetë luksoze, reagon me tërbim Xhisiela (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur u shfaq para kamerave me një makinë të viteve të fundit dhë aksesorë
"Do gënjej prokuroren", zbulohet biseda mes Xhisielës dhe Rexhepit Prokurorisë së Krujës i kanë mjaftuar një muaj e gjysëm hetime që të finalizojë me sukses dosjen penale kundër Rexhep Rr
Xhisiela nuk përmbahet më: Një ditë zoti do t’ju gjykojë (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku prej kohësh është kthyer në një temë të nxehtë debati, si në politikë edhe në media. Edhe pse ajo i
Xhisiela e lumtur, Rexhepi kërkon lirinë Djali i deputetit të PS-së Rrahman Rraja, Rexhepi kërkon lirimin në Gjykatën e Apelit. Kjo vjen pasi Rraja ka thënë
Xhisiela merr një tufë plot me trëndafila, kush ia dhuroi? (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku tronditi tërë Shqipërinë dhe u bë kryepersonazh pas akuzave të Oficerit të Policisë Emiljano Nuhu se ajo
Balla sfidon Lulzim Bashën, ç'do bëjë me lekët e gjyqit për Xhisielën Kreu i PD-së Lulzim Basha, pasi dëshmoi në Prokurori për çështjen e Xhisiela Malokut, pati një reagim të fortë kundrejt
Një yll i vërtetë, Xhisiela prezanton motrën (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku është vajza që ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike ditët e fundit pas akuzave të Oficerit të Polici
Xhisiela rikthehet fuqishëm, sulmon futbollistin (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku nuk ka ditë që të mos bëhet lajm media kësaj radhe për bëmat e saj. Ajo i është përgjigjiur futbollis