999 rezultate për

xhiruar

Takimet e Saimirit të xhiruara si film, 2 gafa në "Love Story" që nuk i shpëtuan publikut (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u transmetua pjesa e radhës e “Love Story”-t. Saimiri kreu tre takime romantike, por ato që do të fit
Ishte duke xhiruar kur pësoi atak, ndahet nga jeta aktori i njohur turk Një lajm i hidhur për kinematografinë turke. Ka ndërruar jetë papritur aktori Haldun Boysan, i njohur për tituj të shumt
Noizy publikon klipin e ri, i xhiruar në majë të stadiumit Air Albania (VIDEO) Në këtë "lum" këngësh dhe bashkëpunimesh verore, Noizy patjetër që do të ishte pjesë. Reperi ka publikuar pak më parë
Rama pranon gabimin me videon e tmerrshme nga Algjeria: Kërkoj ndjesë! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka pranuar gafën e bërë me videon e postuar sot, ku shihej se si forcat e ushtrisë dhunonin qyteta
Mos e çoni ndërmend të bëni foto aty ku ka xhiruar klipin Xhensila Myrtezaj Një muaj më parë, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj lançoi këngën e saj të re të titulluar “Paris”. Tingujt e saj
Nëse do të ktheheshin pas në kohë, Elvana dhe Capital T s’do ta kishin xhiruar kurrë kështu "Lejlën" (VIDEO) Për hitin e tre viteve më parë, Elvana Gjata, Capital T dhe 2po2 menduan të bënin diçka të re, por nëse do të ktheheshin
Çmenduri, dy burra bëjnë sërf mbi kurrizin e peshkaqenit më të madh në botë (FOTO LJAM) Dy burra janë xhiruar duke bërë sërf mbi kurrizin e një peshkaqeni, duke u mbajtur te ai me anë të litarëve. Bëhet fj
Në këtë shtet janë xhiruar pamjet që tronditën opinionin shqiptar (FOTO LAJM) Gazeta e madhe amerikane, “Boston Globe” ishte kritikuar ashpër në vitin 2004, kur vendosi të publikojë fotografi nga nj
Pamje nga 1999, si u larguan serbët të turpëruar nga Kosova (VIDEO) Në një video të publikuar në ‘Youtube’, e cila është xhiruar në Kosovë nga mediat gjermane, shihen ushtarët serbë të cil
Modelja del me bikini por derri e kafshon në vend të keq (VIDEO) Derrat kanë ndjekur një modele teksa ishte duke u relaksuar në plazh dhe më pas njëri prej tyre e ka kafshuar tek të pas
I ka xhiruar fshehurazi, Labi, Adelina Berisha dhe Daut Demaku në listat e Burdushit Ordinanca e Hysri Peqanit, i njohur si Burdushi, të marteve dhe të premteve ishte gjithmonë e mbushur me njerëz. Shpesh
Berisha nxjerr videon: Rama po terririzon Kukësin me policë e skafandra (VIDEO) Dita e sotme filloi me vjeljen e tarifës së kalimit në Rrugën e Kombit, e cila do të paguhet edhe nga banorët e qarkut t
Ronela Hajati u zbulon "sekretin" kolegeve të saj këngëtare (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati shquhet për stilin interesant që çdohere e sjellë të ndryshëm. Së fundmi ao duke
Janeva: Inçizimi i Pançevskit është për vëzhgim psikiatrik Prokurorja speciale Katica Janeva mohon se është marrë çelësi nga shtëpia e ish-kryetarit të Gjykatës Penale, Vladimir P
E rëndë, rrihet brutalisht këngëtari shqiptar duke xhiruar klipin e ri (VIDEO) Është dhunuar brutalisht teksa po xhironte klipin e këngës së tij më të re. Bëhet fjalë për këngëtarin shqiptar nga M
Ja si duket vendi ku është xhiruar “Despacito” pas tërmetit Tërmeti i rënë së fundmi në Meksikë ka lënë shumë dëme serioze si në njerëz ashtu edhe në materiale. Ndërkohë që të g
Zbulohet bukuroshja shqiptare shfaqet në videokliplin e famshëm të xhiruar në Shqipëri (FOTO) Videoklipi i këngës “Mama” të këngëtarit të njohur amerikan Jonas Blue është xhiruar i gjithi në Shqipëri dhe po bëhet h
Zbulohet si e mori emrin filmi “The Fast and the Furious” (VIDEO) Përpara se filmi "The Fast and the Furious" të bëhej një produksion që do të fitonte gati 4 miliardë dollarë të ardhura
Strakoshën e tallin pas dy humbjeve me kombëtaren (VIDEO) Thomas Strakosha është pritur me humor te Lazio pas humbjes ndaj Italisë dhe Bosnjë-Hercegovinës. Në një video të pos
Video e tmerrshme nga Berlini e xhiruar nga një shqiptar i Kosovës (VIDEO) Një video e tmerrshme nga tragjedia në Berlin po qarkullon së fundmi nëpër rrjetet sociale. Menjëherë pas sulmit një