999 rezultate për

xhirove

U eleminua në Champions, por në kampionat Ajax-i ka një ecuri fantastike Ajax ishte befasia e vitit të kaluar duke prekur gjysmëfinalen në Champions League dhe në sekondat e fundit u eliminua n
Shkarkohet Pioli, ja trajneri i ri i Lazios Ekipi i Lazios ka bërë të ditur se ka shkarkuar trajnerin Stefano Pioli pas humbjes 4:1 në derbi ndaj Romës. Ky vendi
Beckham: Edhe motorist, edhe fotograf (FOTO LAJM) Edhe pse në moshën 38-vjeçare dhe tashmë larg futbollit David Beckham gëzon ende një formë fizike për tu patur zili. Ish