999 rezultate për

xhiron

Video e tij bëri xhiron e botës, motra modele e 9-vjeçarit i "rrëmben" vëmendjen (FOTO LAJM) Njerëz nga e gjithë bota, të famshëm e jo janë solidarizuar me djalin e vogël Australian pas publikimit të videos ku ai
E teproi me zhveshjen, videoja e nxehtë Kejvinës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Kejvian Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram
Po bën xhiron e rrjetit, spikerja ja plas të qeshurës në mes të lajmeve (VIDEO) Ka bërë xhiron e rrjetit video e një spikere ruse e cila ia ka plasur të qeshurës gjatë dhënies së lajmeve. Aleksandr
Melania sërish nuk e lë Trumpin ta puthë, momenti bën xhiron e botës Melania dhe Donald Trump shpeshherë kanë lënë skena në sy të njerëzve dhe kjo tashmë nuk është më një gje e re. Ajo s
La pa fjalë Sanremon me dekoltenë e ekzagjeruar, kush është modelja që bëri xhiron e rrjetit Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo. Ajo u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe l
Foto që po bëjnë xhiron e botës, majmuni i zgjat dorën njeriut për ta nxjerrë nga lumi (FOTO LAJM) Majmuni, i cili jeton në një zonë pyjore të mbrojtur në Borneo, u pa duke u përkulur dhe duke i dhënë një dorën për ta n
Mimika e Ronaldos kur mësoi se Georgina do kërcejë tango në Sanremo bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Në festivalin italian të këngës Sanremo, në mbrëmjen e tretë të tij, prezantuesja e parë e shfaqur krahë Amadeus, ishte
Si një modele e vërtetë, kjo oficere policie bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Burri hedh në tokë gruan dhe vrapon, videoja gjatë tërmetit bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm ka goditur mbrëmjen e djeshme Shqipërinë duke shkaktuar panik të qytetarët të cilët kanë dalë nga
Shtanget tifozi, ky veprim i Lucas Perez bën xhiron e internetit (VIDEO) Tifozët shpesh çmenden për të marrë fanellën e një futbollisti, por kjo që ka ndodhur në Spanjë zor se do të ketë preced
"Skelet", fotot e këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
Përkëdhelet me të dashurin e ri në publik, video e Loredanës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një video e një çifti që pretendohet se është reperja e njohur Loredana dhe reperi gjerman Zuna po qarkullon online!
Pasimi me prapanicë i Neymar, pamjet bëhen virale (VIDEO) PSG fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Reimsit dhe kaloi në finalen e Kupës së Ligës në Francës, në një ndeshje që më shumë ës
E dhimbshme, fotot tronditëse të këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
Video e presidentit të Almerias me Zidane po bën xhiron e botës (VIDEO) Një video e Zizu me Turki Al-Sheikh po bën xhiron e botës. Turki Al-Sheikh, pronari i klubit të Almerias, është takua
Shkoi me dekoltenë e hapur në Kuvend, çfarë bën sot deputetja që bëri xhiron e rrjetit? (FOTO LAJM) Në Brazil jo rrallëherë vajzat shkaktojnë furtunë rrugëve me genet e mrekullushme, por vetëm pak kohë më parë kjo gjë nd
Bëri xhiron e rrjetit: Ç'nuk shkon me kartolinën e Krishtlindjes së Meghan dhe Harry? (FOTO LAJM) Kartolina e Krishtlindjes e dukës dhe dukeshës së Sussex-it u komentua gjatë në tabloidët britanikë, të cilët theksuan s
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të modeles bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Miss Xhamajka fitoi kupën, reagimi epik i Miss Nigeria po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) U mbajt së fundmi në Londër evenimenti i bukurisë "Miss World 2019" ku fituese u shpall Miss Xhamajka, Toni-Ann Singh. P
Tifozeritë kundërshtare "pushtojnë" fushën e lojës, përleshen keq me njëri-tjetrin (VIDEO) Ditën e djeshme Blackpool mposhti me rezultatin 3-1 Flitudin, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 20 në Ligën e Parë ang