999 rezultate për

xhiroi

Ishte duke incizuar me dron, i ndodh e papritura (VIDEO) Një person ishte duke filmuar me dronin e tij në Kolorado, kur e papritura ndodhi. Joshua dhe gruaja e tij po viziton
Historia e kameramanit anglez: Para 22 vitesh xhiroi gjendjen në Kosovë, ndërsa dje ndeshjen (FOTO LAJM) 22 vjet pasi e kishte xhiruar gjendjen e vështirë në Kosovë, në vitin 1997, kameramani Chris James mbrëmë e xhiroi Kombë
Djali që xhiroi protestën me dron thirret në bisedë nga MPB-ja Një djalosh e ka xhiruar protestën e studentëve nga lart përmes dronit. Por, se ai është arrestuar dhe marrë në pyetj
Tregu i komunikimeve xhiroi 55.4 miliardë lekë në 2012-n “Vodafone” vazhdon të dominojë tregun e komunikimeve elektronike. Sipas të dhënave nga Autoriteti i Komunikimeve Elektro
Nicole Scherzinger përgatitet të nxjerrë në treg këngën e re (FOTO-LAJM) Nicole Scherzinger ka publikuar sot disa foto nga sheshxhirimi i videos së këngës së saj të re ‘Boomerang’ e cila do të