999 rezultate për

xhiro

Kjo foto e Raiolës po bën xhiron e rrjetit, komenti i Ibras është epik (FOTO LAJM) Mino Raiola mund të jetë kthyer në një nga menaxherët më të urryer në botë për mënyrën se si administron lojtarët e tij
E zëvendësoi Alisson por ky veprim i Karius po bën xhiron e botës Portieri i Liverpool, Karius do të mbahet mend gjatë për gabimet trashanike që i kushtuan Champions League, skuadrës së
Nëna kap "mat" vajzat duke bërë twerk, reagimi i saj po bën xhiron e internetit (VIDEO) Kjo është një ndër videot me virale të internetit për momentin. Dy motra ishin duke bërë "twerk" në video, ndërkohë q
Qesja e mollëve që bëri xhiron e rrjeteve sociale, eksperimenti gjenial i mësueses Një mësuese nga Bedfordshire në Britani postoi një qese me mollë në rrjetet sociale. Ajo i përdori mollët për t'i dhë
1.5 milionë euro xhiro, shkatërrohet banda e trafikantëve shqiptar në Itali Policia italiane ditën e sotme ka ekzekutuar një operacion blic i cili ka shkatërruar një bandë kriminale e përbërë nga
Gruaja lind foshnjën në det, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Ky është momenti i pabesueshëm ku një turiste ruse lindi fëmijën e saj në ujërat e Detit të Kuq në Egjipt. Turistët m
Jurgen Klopp gjuan bukuroshet shqiptare (FOTO LAJM) Pasi nuk fitoi dot Champions League kundër Real Madrid, Jurgen Klopp ka nisur pushimet dhe duket se ka kohë për postime
Çifti filmohet duke kryer marrëdhënie në avion, pamjet bëjnë xhiron e botës (VIDEO) Një çift, i cili ishte nisur për pushime, panë disa skena të turpshme gjatë fluturimit me avion kur një çift tjetër po k
Gafa e De Geas bën xhiron e botës, ja reagimi i Murinjos David De Gea bëri një gafë që mund t’i kushtojë Spanjës, teksa goditjen e Ronaldos në fund të pjesës së parë, nuk mund t
Modelja bënë gafen e madhe në Formula 1 Një episod i pazakontë ndodhi në garën e “Formula 1” që u zhvillua në Kanada, pasi të gjithë e dimë që eventi i makinave
Moderatori shkon me biçikletë në emision (VIDEO) Rrugët e Tiranës po fillojnë të vishen gjithnjë e më shumë me ngjyrën portokalli të biçikletave. Brenda pak ditëve b
Kryeministrit holandez i derdhet kafja në tokë, veprimin i tij po bën xhiron e botës (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri holandez ka shkaktuar një incident të vogël në ambientet e parlamentit. Mark Rutte kishte
Menaxheri vjedh dy herë pronarin: Më fal, jam legen! Pronarin e një kompanie produktesh mishi e ka gjetur belaja me menaxherin e tij të shitjeve. Ky i fundit është dënua
Grabitet farmacia në Tiranë Një gjabitje ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se një shtetas me kërcënimin e një thike i ka vjedhur xhiro
Putin filmohet duke bërë xhiro me "bishat" e tij të reja (VIDEO) Limuzina e re e Vladimir Putinit është xhiruar në Kremlin. Duket se presidenti rus, Putin ishte duke lënë Kremlinit p
Vajza e aktorëve të njohur shqiptarë në hapat e prindërve (FOTO LAJM) Romir Zalla dhe Suela Bako janë të dy aktorë të njohur që krahas jetës kanë ndarë dhe disa projekte të përbashkëta.
Nxënësit në Manastir pa transport falas, disa shkolla me xhirollogari të bllokuara Shtatë vjet më shumë se dhjetë shkolla na Manastir janë me xhiro llogari të bllokuara. Borxhi i përgjithshëm i arsimit t
Gjesti i Ozilit po bën xhiron e botës, puth bukën dhe e nxjerr nga fusha (FOTO LAJM) Mesut Ozil është një nga futbollistët më të respektuar në botë, kjo pasi është i qetë dhe nuk bënte gjeste të shëmtuara.
Xhiro me makinën plot kokainë, në pranga shqiptari në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një 31-vjeçar shqiptar pasi në makinën e tij është kapur kokainë. Mësohet se i arrest
Zbuloi se burri e kishte tradhtuar, hakmarrja e gruas po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Një grua e cila zbuloi se i shoqi e kishte tradhtuar, përgatiti hakmarrjen e cila u kthye në virale në rrjet. Do të i