999 rezultate për

xhiro

"Lojë e pisët" me studentët, 16 ambulanca bëjnë xhiro bosh nëpër Tiranë (FOTO & VIDEO) Prej më shumë se një ore studentët janë zhvendosur nga Kryeministria tek Zogu i Zi, ku po e mbajnë të paralziuar këtë zo
Lista e "Topit të Artë" bën xhiron në internet, zbulohet fituesi (FOTO LAJM) Zhvillohet mbrëmjen e sotme në Paris të Francës, ceremonia e “Topit të Artë”, çmimi i përvitshëm që jepet nga revista “F
Momenti që po bën xhiron e botës, çfarë i tha Ronaldo në vesh Szczesny Pak para gabimit të Higuain, Cristiano Ronaldo i është afruar Szczesny duke i përpëritur diçka në vesh. Ky momnet p
Ilaçe kontrabandë në farmaci, xhiro shkon deri në 5 milion euro Gjithkujt i ka ndodhur që të ketë blerë barna pa pasur pullë në paketim. Këto janë barna që futen me çanta në tregun e h
Goli misterioz që po bën xhiron e botës (VIDEO) Një gol i rrallë është regjistruar në një nga ligat inferior të futbollit në Rusi. Futbollisti Roman Loktionov është bër
Treagjike! Reperi bie nga avioni teksa xhironte klipin e ri (VIDEO) Jon James McMurray po stërvitej për muaj të tërë për të bërë akrobacitë që donte të vendoste në videon e tij të re muzik
Rama sulet për të rrahur bastexhiun, video bën xhiron e internetit (VIDEO) Qeveria shqiptare ka hartuar një ligj e cila parashikon mbylljen e të gjithë pikave të basteve deri në 31 dhjetor 2018.
Goli i parë i Izraelit ndaj Shqipërisë po bën xhiron e botës (FOTO & VIDEO) Kombëtarja e Shqipërisë mori humbjen e dytë radhazi në Ligën e Kombeve duke u mposhtur në transfertë nga Izraeli me rezu
Kovaç kërkon të nxjerrë Bayernin nga kriza përmes biçikletës Trajneri i Bayern Mynih, Niko Kovaç nuk i ka aspak punët mirë. Skuadra nuk njeh fitore në kampionat që prej muajit qers
Bëri xhiron e botës me reagimin LIVE, gazetarja fiton një çmim (VIDEO) E kush e ka harruar skenën që bëri xhiron e botës kur një gazetare nuk e kuptoi se ishte LIVE dhe filloi të luante me st
Kamera e fshehtë i ngeci "në fyt" këtij artisit (VIDEO) Kështu ndodh kur kamera e fshehur e kalon vijën e kuqe. Kur nuk të beson askush se është kamerë e fshehur ndodh që ed
Lot dhe dhimbje, si u nderua Leo i vogël nga futbollistët (FOTO LAJM) Një ngjarje shumë emocionuese dhe e prekshme ka ndodhur në fillimin e ndeshjes në Selman Stërmasi. Pak ditë më parë,
Ky avion po lundron në det, pamjet bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) 36 pasagjerë dhe 11 anëtarë të stafit panë tmerrin me sy kur avioni i tyre doli nga pista. 150 metra më tej ishte deti d
Kjo foto e sikletshme e Bartras po bën "xhiron" e botës (FOTO LAJM) Real Betis është ndeshur ditën e djeshme me skuadrën e Atletico Bilbaos në kuadër të javës së 5-të në La Liga ku u ndan
Vodhi xhiron e lokalit, arrestohet i riu në Berat Policia e Beratit ka vënë në pranga një të akuzuar për vjedhje. 24 vjeçari Xhoni Spahiu u ndalua nga policia pasi dys
Bënë xhiron e botës, këto janë reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh. Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga
TRAGJEDIA/ Flet shoferi i kamionit, fotot e të cilit bënë xhiron e botës Shoferi i kamionit F.L. ia doli që në momentin e duhur të ndalte automjetin e vet në urën e shembur në Genova. Kësht
Policia u bën "zbor" të fortëve që xhirojnë makinat në Tiranë Shumë syresh e përdorin makinën për të treguar prezencën e tyre në shoqëri duke u rënë më qafë pjesës tjetër, por këto s
Rozana Radi fillon pushimet, fotot me bikini bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Kanë kaluar më tepër se një vjet që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Por, kjo nuk do të t
Shqiptari del xhiro me biçikletë në Itali por e pëson keqazi (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Milano. Një shqiptar që po udhëtonte me biçikletë është