999 rezultate për

xhiro

U eleminua në Champions, por në kampionat Ajax-i ka një ecuri fantastike Ajax ishte befasia e vitit të kaluar duke prekur gjysmëfinalen në Champions League dhe në sekondat e fundit u eliminua n
Tifozeritë kundërshtare "pushtojnë" fushën e lojës, përleshen keq me njëri-tjetrin (VIDEO) Ditën e djeshme Blackpool mposhti me rezultatin 3-1 Flitudin, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 20 në Ligën e Parë ang
Salah shënon golin e tretë për Liverpool (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Bournemouthit, e cila po zhvillohet për mom
5 vjeçari që po bën xhiron e rrjetit, thërret shokët në ditën e adoptimit Një djalë i vogël, 5 vjecar është bërë viral në Internet pasi ka vendosur që birësimin e tij ta bëjë në sy të të gjithë
Gjyshja shqiptare që po bën xhiron e rrjetit, përgjigja epike ndaj gazetarit: Pres të martohem (VIDEO) Në këtë situatë në të cilën ndodhet vendi jonë për momentin duket sikur nuk ka vend për shaka dhe batuta. Por kjo gj
Pamjet që po bëjnë xhiron e botës, çfarë la pas tërmeti i 26 nëntorit (FOTO LAJM) 31 persona të pajetë, 45 të të shpëtuar nga rrënojat, i panjohur numri i atyre që janë nën rrënoja dhe dhjetëra objekte
Letër Babagjyshit, 7 vjeçarja bën xhiron e rrjetit me kërkesat prekëse Shtëpi për familjen e saj dhe ushqim për të ngrënë, është kërkesa që një 7 vjeçare nga Liverpooli, Angli, që i ka bërë b
"Papam, pipim", kryebashkiaku i Kamzës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Ditën e sotme në rrjet, ka bërë xhiron një video e kryebashkiakut të ri të Kamzës, Rakip Suli. Ky i fundit ka tentuar
"Top Capo", kjo video po bën xhiron e internetit (VIDEO) Stadiumet mbushen me tifozë të çdo lloj kategorie. Të gjithë kanë vendin e tyre, por më specialët përgjithësisht janë at
Stadiumi i ekipit shqiptar mbushet i gjithi me ujë, bën xhiron e rrjetit edhe në mediat e huaja (VIDEO) Siç dihet, infrastuktura në shumicën e stadiumeve shqiptare, është thuajse e shkatërruar. Mjafton të bjerë pak shi d
Falenderime pafund për anglezët, tifozët kosovarë bëjnë xhiron e botës (VIDEO) Ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë në Prishtinë ishte një festë e vërtetë për tifozët kosovarë të cilët në fillimin e sfidë
Gjesti i Ronaldos me tifozin që futet në fushë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Cristiano Ronaldo e la pas momentin e vështirë që përjetoi në fundjavë me tripletën e djeshme, por nuk ngurroi që të vle
Klopp ia mbath vrapit sapo sheh Guardiolën, reagimi i gjermanit po bën xhiron e botës (VIDEO) Jurgen Klopp ka një marrëdhënie të veçantë me gazetarët e futbollit. Gjermani lëshon shpesh batuta dhe është i çiltër në
Ka ngecur në kufirin greko-turk, pamjet e këtij burri bëjnë xhiron e botës Pamjet e një burri, ish-luftëtar i ISIS sipas Turqisë i ngecur në kufirin mes këtij shteti dhe Greqisë po bëjnë xhiron e
Rrëfimet bëjnë xhiron e rrjetit: Gjëja më e çmendur që kam bërë në punë Ndonjëherë ndodh që njeriu të mos jetë në gjendjene tij më të mirë, ose më keq të mos ketë dëshirën për t6ë punuar punë
Videoja bën xhiron e botës, qesja "ecën" në mënyrë misterioze në vijat e bardha (VIDEO) Pamje të çuditshme që qarkullojnë në rrjet na kanë lënë shpeshherë pa fjalë. E tillë është edhe kjo vieo që nuk ësht
Po bën xhiron e rrjetit, vogëlushja kërkon një mami tjetër (VIDEO) Video e një vogëlusheje ka bërë xhiron e rrjetit pikërisht prej kërkesës së saj. Në videon e publikuar vogëlushja shfaqe
Ishte duke incizuar me dron, i ndodh e papritura (VIDEO) Një person ishte duke filmuar me dronin e tij në Kolorado, kur e papritura ndodhi. Joshua dhe gruaja e tij po viziton
Rasti i vajzës bën xhiron në rrjet: Edhe kur bën mirë, gjen keq! Një nënë nga Cornwall, Angli është inatosur keqazi pasi vajza e saj adolëshente është ndëshkuar nga shkolla, sepse donte
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të modeles bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba