999 rezultate për

xhiro

E sulmoi qeni teksa po xhironte programin, flet moderatorja e Top Channel (VIDEO) Moderatorja e emisionit “Fshatrat e Shqipërisë”, Ilnisa Agolli foli në studion e Shqipërisë Live për incidentin e ndodhu
"Xhirot zero", biznesi i vogël ankohet te Basha Kryedemokrati Lulzim Basha, u takua sot me disa biznese në zonën mes Brrylit dhe Xhamllikut në Tiranë, për të parë nga a
Modele apo oficere? Kjo vajzë po bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Po bën xhiron e rrjetit, tentojnë të fusin xhamin në ashensor dhe u ndodh e papritura (VIDEO) Momenti kur dy burra futen me një copë xhami të madhe në ashensor, po bën xhiron e rrjetit. Ata futën xhamin brenda në a
Sfidon vajzat e reja, 70-vjeçarja që po bën xhiron e rrjetit zbulon sekretin (FOTO LAJM) Vitet kalojnë por Vera Wang nuk ka ndërmend të plaket, ajo duket si një 20-vjeçare kur në të vërtetë është 70 vjeç. “
Policia i maskuar goditi qytetarin e shtrirë përtokë, fotoja bën xhiron e botës Ditën e sotme (17 maj 2020), në orët e para të mëngjesit godina e Teatrit Kombëtar është shembur nga fadromat e IKMT-së.
Një "xhiro" rreth botës, cili është standarti i bukurisë femërore në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Bukuria është shumë relative, por gjithesi një popull ka preferenca "të përcaktuara", të ndryshme nga një popull tjetër.
David Beckhan po i bien flokët dhe fotot e tij po bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) David Beckham po i humbet flokët e tij. Në një lajm të 2018-ës u aludua se i kishte mbjellë, duke qenë se i kishte t
"Ndalo, kam familje", reagimi i DJ të njohur pasi i bën twerk po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) DJ Khaled është përballur me një të papritur në Instagram. Artisti i njohur është lidhur ‘live’ në rrjet me ndjekësit e
Një "xhiro" rreth botës, cili është standarti i bukurisë femërore në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Bukuria është shumë relative, por gjithesi një popull ka preferenca "të përcaktuara", të ndryshme nga një popull tjetër.
Vogëlushja mposht koronavirusin, videoja e saj bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një video emocionuese ka bërë xhiron e rrjetit duke krijuar empati nga të gjitha anët e globit. “Fëmija mrekulli” ësh
Balla: S'ka kafe dhe xhiro në parqe, koha për tu kthyer në jetën normale është ende larg Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla tha se Shqipëria është ende larg kthimit të normalitetit. Në një intervistë
Mayweather nuk njeh rregulla, bën xhiro nëpër LA pa maskë Floyd Mayweather thyen rregullat e vendosura nga qeveria për mbrojtjen nga koronavirusi, duke dalë në rrugët e Los Angel
Mozzik nuk do t' ia dijë për karantinën, xhiron klipin e këngës më të re (VIDEO) Mozzik ka shfrytëzuar më së miri ditët e karantinës. Ai është gati të publikojë hitin e radhës. Pak më parë, artisti
Modeli i flokëve të Rudiger po bën xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Ashtu si për shumë njerëz edhe për futbollistët një nga problemet më të mëdha në karantinë ështëmundësisë për të mos u q
Rama zbulon listën: 400 mijë lekë në dorë punonjësve të këtyre sektorëve Ditën e sotme Rama ka sqaruar se cilat kategori do përfitojnë nga paketa e zgjeruar e ndihmës ekonomike në kuadër të luf
Ronaldo "thyen" karantinën, del bashkë me Georginën xhiro (FOTO LAJM) Kristiano Ronaldo, si e gjithë bota po qëndron izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit. Por duket se ndonjëh
Ahmeti kritikon qytetarët: Po dalin xhiro kur nuk është nevoja Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka kritikuar qytetarët të cilët dalin nga shtëpitë edhe kur nuk është ne
Pa operacione plastike? Kjo video e Taynës disa vite më parë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të
Rama poston pamje të forta për COVID-19 dhe "kërcënon" qytetarët: Dilni, dilni xhiro nesër (VIDEO) Kryeministri Rama ka lajmëruar prej më shumë se një jave popullin të bëjë kujdes ndaj virusit vdekjeprurës Covid-19 dhe