999 rezultate për

xhirimeve

Ndërron jetë gjatë xhirimeve aktori i njohur turk (FOTO LAJM) Ka vdekur aktori turk, Haldun Boysan. Haldun Boysan ishte i njohur për karakterin e tij në “Bingo”, shkruan Hurriyet.
Nga shtëpia pa televizor te vdekja gjatë xhirimeve të filmit, historia e panjohur e Sandër Prosit Publikohet historia e panjohur e aktorit Sandër Prosi, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teat
Nga shtëpia pa televizor te vdekja gjatë xhirimeve të filmit, historia e panjohur e Sandër Prosit Publikohet historia e panjohur e aktorit Sandër Prosi, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teat
Reperi kafshohet gjarpri gjatë xhirimeve të klipit: Shpresoj të mos vdes (VIDEO) "Sapo u kafshova nga një gjarpër… " Gjatë xhirimeve të videoklipit të ri, reperit Lil Pump i ka ndodhur diçka e papri
"Shpëtoi por jo pa u lagur": Dua Lipa rrezikon jetën gjatë xhirimeve të klipit (FOTO & VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare e cila po kor një sukses të paimagjinueshëm në mbarë botën. Së fundmi kën
Publikohen pamjet: Enca nis xhirimet në filmin e ri të Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Në fund të muajit korrik u mësua se Ermal Mamaqi do të bëjë pjesë të filmit të tij të ri këngëtaren e njohur Enca Haxhia
"Sansa" tregon tmerrin gjatë xhirimeve të "Game of Thrones" Aktorja e serialit “Game of Thrones”, Sophia Turner ka treguar së fundmi në një intervistë për prapaskenat e këtij seria
Elvana Gjata publikon prapaskenat e xhirimeve të "Fustani" (FOTO LAJM) Elvana Gjata padyshim është një prej artisteve më me zë në Shqipëri por jo vetëm. Këngëtarja së fundmi ka sjellë një b
James Bond "i pafat", tri shpërthime gjatë xhirimeve të filmit Filmi më i fundit rreth agjentit të famshëm 007 ‘James Bond’ duket se qenka “i mallkuar”. Në fillim aktori kryesor, Dani
Mesut Özil në sheshin e xhirimeve, merr dhuratë historike nga Ertugrul (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Engin Altan Düzyatan, mjaft i njohur edhe për shqiptarët me rolin e Ertugrulit, ka pasur vizitorë
Pse mungoi Elvana Gjata në “Xing me Ermalin”? (VIDEO) Përveçse në muzikë, këngëtarja Elvana Gjata duket se po rezulton mjaft e suksesshme edhe si aktore. Ajo është shfaqur në
Me kë u dashurua aktori gjatë xhirimeve të serialit "I infiltruari" “I infiltruari”, ishte seriali i cili theu rekorde shikueshmërie. Në xhirimet e këtij seriali lindi dhe një dashuri mes
SHOKUESE/ Gjatë xhirimeve, Ronela Hajatit i digjet fytyra Ronela Hajati është një ndër këngëtaret me më shumë stil në Shqipëri. Por tersi gjatë xhirimeve e ka ndjekur gjithmo
RRËFIMI/ Si u dashuruan Marjeta dhe Rikard Ljarja gjatë xhirimeve të filmit "Në pyjet me dëborë ka jetë" Para dyzet vitesh, në Bizë të Martaneshit u realizuan xhirimet e filmit artistik shqiptar “Në pyjet me borë ka jetë”, ku
Jonida Vokshi flet për herë të parë për ndjesitë e shtatzanisë E ftuar në NRG Radio këtë herë ka qenë Jonida Vokshi. Pasi tregoi kaq shumë gjëra për veten e saj duke nisur nga xhel
Rënia spektakolare e Aurela Hoxhës gjatë xhirimeve, fansat: Sa e frikshme (VIDEO) Aurela Hoxha duket se nuk do heqë dorë nga aktrimi. Pas pjesëmarrjes së saj në filmin “Dashuri në Bjeshkët e Namuna”, du
Këta janë aktorët që vdiqën tragjikisht gjatë xhirimeve të filmave (FOTO LAJM) Ka shumë aktorë që kanë humbur jetën tragjikisht dhe në mënyrë të papritur duke xhiruar veprat e tyre të artit: filmat e
Megan Fox për Hollywood: ''Pas xhirimeve nuk i intereson askujt nëse vdisni” Për ne që e shohim nga jashtë dhe nga larg, të jesh pjesë e industrisë së Hollywood është një ëndërr që megjithëse e pam
Incident gjatë xhirimeve, Tom Cruise rrëzohet keq Aktori i famshëm hollivudian, Tom Cruise është lënduar gjatë kryerjes së një ushtrimi akrobatik gjatë xhirimit të filmit
Tom Cruise lëndohet gjatë xhirimeve të "Mission Impossible" (VIDEO) Filmi "Mission Impossible" padyshim që është një nga filmat më të dashur për publikun, por teksa pritet që të dalë filmi