999 rezultate për

xhirimet

As operacioni i vështirë s'e ndali dot! Dafina nis xhirimet për videoklipin e ri (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka realizuar një operacion së fundmi në gju dhe prej 5 javësh ka qenë duke u rikuperuar. Megjithëse ndë
Ndërpriten xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19, reagon Dua Lipa (FOTO LAJM) Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa janë ndërprerë, për sh
Dua Lipa thyen rregullat e Covid-19, policia ndërpret xhirimet e klipit (FOTO LAJM) Ylli i muzikës pop, shqiptarja Dua Lipa ka thyer rregullat e qeverisë britanike për kufizimin e lëvizjeve në kuadër të f
S'pyet njëri për COVID-19, Italianët "çmenden" pas aktorit me origjinë shqiptare (VIDEO) Can Yaman është kthyer në një nga aktorët më të suksesshëm të kinematografisë turke, me një numër të madh fansash në të
Ndërpriten xhirimet, aktori i "Çukur" del me Koronavirus (FOTO LAJM) Një ndër aktorët e serialit turk shumë të ndjekur dhe në Shqipëri, “Çukur-it”, ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Bëhe
Si një aktore e lindur, Klaudia Pepa publikon fotot e para nga xhirimet e filmit (FOTO LAJM) Klaudia Pepa na tregoi disa ditë më parë se është në qiellin e shtatë pasi i është realizuar më në fund ëndrra e saj më
U ndërprenë për shkak të koronavirusit, rifillojnë xhirimet e Batman (FOTO LAJM) Sipas publikimit, xhirimet do të fillojnë në fillim të muajit në studiot e Warner Bros në Leavesden, pasi xhirimet u nda
Pse u nda "Hostel by Anabel"? Çifti që u njoh në sheshxhirime rrëfen prapaskenat (VIDEO) Alberta dhe Ernesti, çifti që u njohën në sheshxhirimet e Hostel By Anabel kanë rrëfyer në emisionin Edicion Veror disa
Do na përfaqësojë në Eurovision, Arilena Ara bën sakrificën e madhe për klipin (VIDEO) Shqipëria do të përfaqësohet këtë vit në Eurovision me një baladë shumë të fuqishme nga Arilena Ara me titull "Shaj". Kë
Në xhirimet e klipit të ri, Manjola Nallbanit i "sulen" patat dhe video është epike (VIDEO) Manjola Nallbani ka ndarë me ndjekësit në "Instagram" një nga videot më ‘funny’ që mund të keni parë deri tani. Këngë
Xhirimet e "Ertugrul" i prishën punë aktorit turk në jetën e tij private (FOTO LAJM) Së fundmi aktori i njohur turk Burak Ozçivit është duke xhiruar për rolin e tij të ri në serialin e "Ertugrul". Ai po
Rita Ora ndryshon papritur look, këngëtarja bëhet brune (FOTO LAJM) Rita Ora ka nisur xhirimet për filmin e saj të ri “Oliver” dhe për këtë shkak ka vendosur të ndryshojë ‘look’ tërësisht.
“Një film për të qarë”! Partneri i Arbanës ka gati projektin që do të na prekë të gjithëve (VIDEO) Rreth një muaj më parë Eduart Grishaj dhe stafi i tij, nisën një udhëtim drejt Veriut të Shqipërisë. Udhëtimi i tij nuk
Pas largimit nga “Xing me Ermalin” , Mamaqi paska plane të mëdha për karrierën e tij (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Ermal Mamaqi konfirmoi se nuk do të ketë një sezon të ri të emisionit “Xing me Ermalin”. Ai njoftoi se
Ju lutet me shpirt që të vazhdojnë xhirimet! Anxhela zbulon prapaskenat e klipit (VIDEO) Pak ditë më parë, Anxhela Peristeri hodhi në treg këngën e saj më të re që mban titullin “Shpirti i bukur”. Kënga u p
E imagjinoni dot Xhodën si Enca? Aktori e imiton në mënyër perfekte (FOTO LAJM) Prej disa javësh moderatori i njohur, Ermal Mamaqi, pas suksesit së filmit të parë "2 Gisht Mjaltë", ka filluar xhirimet
Pas "Treshat" me binjakët, Bora Zemani nis xhirimet e projektit të ri (FOTO LAJM) Pas largimit nga “Digitalb”, Bora Zemanin e kemi parë nën logo të ndryshme televizionesh me projekte të reja. Si fill
Gjergj Xhuvani u shua pasi mbaroi xhirimet e filmit, e lidhi me historinë tragjike të djalit Pasi kishte mbaruar xhirimet e filmit “Liqeni im” në Shqipëri në fund të vitit të kaluar, Gjergj Xhuvani edhe pse vuante
Publikohen pamjet: Enca nis xhirimet në filmin e ri të Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Në fund të muajit korrik u mësua se Ermal Mamaqi do të bëjë pjesë të filmit të tij të ri këngëtaren e njohur Enca Haxhia
Amarda Toska nis projektin e ri televiziv, ja ku do e shihni së shpejti (FOTO LAJM) Së fundmi biznesmenia dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Amarda Toska tërhoqi shumë vëmendjen me fotot nga pus