999 rezultate për

xhinseve

E çuditshme, por e vërtetë: Taktika që ju shpëton nga larja e xhinseve Lavatriçja është e pashmangshme por ka njerëz si Ceo i Levi’s Chip Bergh i cili si duket ka vendosur tju bëjë jetën më t
Hyn në lojë një tjetër modë, ajo e xhinseve anti-covid Prodhuesit shqiptarë të veshjeve kanë përshtatur linjat e tyre sipas kërkesave të reja të imponuara nga partnerët ndërko
"Xhinset e gjyshit", trendi më i fuqishëm i vjeshtës që po veshin vajzat e modës (FOTO LAJM) Gjyshërit tanë e dinë mjaft mirë se çfarë po ndodh këto kohë në departamentin e stilit dhe të trendeve. Në fund të fundi
Të lodhur nga xhinsi klasik? 5 opsionet e reja janë gjithçka që ju duhet këtë sezon (FOTO LAJM) Jeni lodhur nga modeli klasik i xhinseve? Keni në gardërobë edhe një palë të tjera skinny dhe një palë në stilin ‘mom je
Trendi më i ri i xhinseve na kthen pas në shekullin e 19-të dhe do ju habisë (FOTO LAJM) Xhinset janë një nga veshjet më të dashura për të gjithë grupmoshat. Të lehta, praktike dhe ofrojnë shumëllojshmëri zgje
Trendet më të fundit të xhinseve të shkurtra që ju "mbajnë larg vapën" (FOTO LAJM) Pantallonat e shkurtra janë zgjedhja e duhur dhe më të preferuarat për të gjithë ne. Mund t’i vishni gjatë ditës dhe gj
Me këto funde do i thoni lamtumirë xhinseve këtë verë (FOTO LAJM) Stina e verës na mbush garderobën plot ngjyra. Përvecc kësaj, ajo që duam të mbizotërojë janë rrobat e lehta dhe të fres
Rrëfimi i çuditshëm i gazetares: Rama vesh pizhama gri poshtë xhinseve Të gjithë e dinë tashmë se Rama është një "gjeni" përsa i përket stilit unik që zgjedh të ketë. Ama tema e djeshme n
A e dini pse në zinxhirin e xhinseve shkruan "YKK"? Nëse e shikoni zinxhirin e xhinseve tani, shanset janë që tri shkronja janë të gdhendura në të që thonë: “YKK”. Këto nu
Truke të thjeshta për të mirëmbajtur veshjet tuaja Shpesh, i hedhim këpucët apo disa prej rrobave, vetëm për një njollë. Ka disa truke të dobishme për t’i kthyer në gj
Si ti dallojmë xhinset që kushtojnë 300 euro nga ato 10 euro? Në një pjesë të dokumentarit të bërë në Turqi, del se i njëjti material përdoret për dy llojet e xhinseve. Në botë prodh
7 modelet e xhinseve më të preferuara për këtë sezon (FOTO LAJM) Padyshim që stina e pranverës është ajo e përdorimit më të madh të xhinseve dhe trendet që dominojnë janë gjithmonë e më
Ja përse shërben ai xhepi i vogël në xhinse A e keni pyetur ndonjëherë veten se përse shërben ai xhepi i vogël te xhinset? Në fakt të gjitha xhinset e kanë këtë xh
Xhinset që vetëpastrohet nga njollat (VIDEO) Njollat nga ushqimet në rroba shpesh janë dhe shqetësimi më i madh për të gjithë ne. Pantallonat janë gjëja më stresuese
Ja si punohet në fabrikën e prodhimit të xhinseve për Perëndimin (FOTO LAJM) Si gjithmonë kompanitë e mëdha janë ato që janë në kërkim të krahut të lirë të punës, ku prej disa vitesh tashmë kanë ni
Rreziku i përdorimit të xhinseve të ngushta Doktorët paralajmërojnë se xhinset e ngushta mund të dëmtojnë seriozisht muskujt dhe nervat tuaja. Mediat ndërkombëtare
Kombinimet ideale të xhinseve sipas Kim Kardashian (FOTO LAJM) Xhinset janë një veshje që ju mund ti ndërthurni shumë lehtë me veshje tuaja të përditshme, është një stil që ju mund të
Kombinime ideale të xhinseve të gjëra (FOTO LAJM) Xhinset janë një stil i lehtë veshje të cilat na ndihmojnë që në një mënyrë ose në një tjetër të ndihemi rehat. Janë një
Soni në kërkim të xhinseve ideale Soni Malaj tashmë nuk shquhet vetëm për këngët e saj, por edhe për trupin e saj për të cilën po komentohet shumë kohët e
Kombinime perfekte të xhinseve (FOTO LAJM) Xhinset janë zgjedhja e përsosur për çdo rast, ato janë komode dhe të përdorshme në çdo moment. Ato janë shumë të lehta