999 rezultate për

xhinset

E çuditshme, por e vërtetë: Taktika që ju shpëton nga larja e xhinseve Lavatriçja është e pashmangshme por ka njerëz si Ceo i Levi’s Chip Bergh i cili si duket ka vendosur tju bëjë jetën më t
Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim këtë dimër (FOTO LAJM) Siç mund ta keni vënë re, epokës së xhinseve të ngushta, i ka ardhur fundi. Zyrtarisht, në sezonin e ri, s'do t'ju d
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim këtë dimër (FOTO LAJM) Siç mund ta keni vënë re, epokës së xhinseve të ngushta, i ka ardhur fundi. Zyrtarisht, në sezonin e ri, s'do t'ju d
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Probleme pas karantine: Ç'të bëni kur xhinset ju rrinë të ngushta? Pas periudhës së karantinës një prej “problemeve” që po hasim janë kilogramët e tepërt. Askujt nuk i pëlqen kur xhinset
Pas karantine xhinset e ngushta nuk "pranohen" më, si ti zëvëndësoni (FOTO LAJM) Asgjë nuk zgjat përgjithmonë dhe kjo vlen sidomos kur bëhet fjalë për modën. Një prej trendeve që po shohim të zhduket n
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Disa mënyra si të kombinoni xhinset me bluza këtë dimër (FOTO LAJM) Xhinset janë ndoshta veshja më e preferuar e vajzave. Janë të rehatshme, praktike dhe të kombinueshme me çdo veshje tjet
Përse xhinset duhen futur në frigorifer Xhinset janë në garderobën e kujdo prej nesh. Pothuajse është gati e pamundur të gjesh një njeri që nuk ka në garderobën
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Gabimi që bëni kur vishni xhinse të ngushta Xhinset e ngushta mund të dëmtojnë seriozisht muskujt dhe nervat tuaja, paralajmërojnë doktorët. Mediat ndërkombëtare
Si të veshësh këtë vjeshtë të gjitha xhinset e zeza që ke në dollap (FOTO LAJM) Xhinset e zeza nuk dalin kurrë nga moda. Ato janë shoqëruesi më i mirë më përditshmëri apo edhe në raste të veçanta. Mja
"Xhinset e gjyshit", trendi më i fuqishëm i vjeshtës që po veshin vajzat e modës (FOTO LAJM) Gjyshërit tanë e dinë mjaft mirë se çfarë po ndodh këto kohë në departamentin e stilit dhe të trendeve. Në fund të fundi
Mësoni njëherë e mirë sa shpesh duhet t'i lani xhinset Ndodh që të pyesim veten nëse po i lajmë xhinset më shpesh nga sa duhet dhe a e dëmton kjo gjë materialin e tyre. Në fak
Të lodhur nga xhinsi klasik? 5 opsionet e reja janë gjithçka që ju duhet këtë sezon (FOTO LAJM) Jeni lodhur nga modeli klasik i xhinseve? Keni në gardërobë edhe një palë të tjera skinny dhe një palë në stilin ‘mom je