999 rezultate për

xhinset

Truku që e përdorin të gjithë për t’u dukur më të gjatë Një problem i madh me vajzat që nuk jaën shumë të gjata është mënyra sesi i zgjedhin xhinset. Nëse doni që të doni të
“Më kthe xhinset”, Rina i kthehet baby G pas deklaratës Situata mes Baby G dhe Rina Balaj duket se është mjaft e nxehtë. Fillimisht Rina e ka quajtur Baby G një këngëtare të do
Këngëtarja ja plas në fytyrë Rinës: Më kthe xhinset Baby G dhe Rina Balaj i kanë prishur marrëdhëniet mes tyre tashmë prej disa kohësh. Rina mbrëmë në "Shiko kush luan",
Për të gjitha vajzat që duan të duken të gjata, kjo është zgjidhja Një problem i madh me vajzat që nuk jaën shumë të gjata është mënyra sesi i zgjedhin xhinset. Nëse doni që të doni të
Tayna ul pantallonat dhe çmend fansat (FOTO LAJM) Tayna ka ‘pushtuar’ Instagramin sërish. Reperja nga Prizreni, nuk lë ditë pa publikuar imazhe dhe video të ndryshme në r
Nëse doni të dukeni më të gjata, ja 5 këshilla Një problem i madh me vajzat që nuk jaën shumë të gjata është mënyra sesi i zgjedhin xhinset. Nëse doni që të doni të
Bëhuni gati, këto janë xhinset më të shëmtuara në botë (FOTO LAJM) Moda sigurisht, ndonjëherë ka tendencën që të bëhet pakëz e cuditshme. Edhe xhinset përgjatë viteve kanë ndryshuar sh
Ku ndryshojnë xhinset origjinale nga ato të lirat Në një pjesë të dokumentarit të bërë në Turqi, del se i njëjti material përdoret për të dyja llojet e xhinseve. Në bo
S'pyet për takat e xhinset, shihni çfarë i punon topit këngëtarja shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anjeza Branka prej disa kohësh nuk e kemi parë më aktive në muzikë. Por pavarësisht kësaj, ajo ë
Xhinset në modë? Sërish me bel të lartë Kush duhet të jenë xhinset ku duhet të foksuoheni këtë verë? Sigurisht me bel të lartë! Janë rikthyer prej disa kohës
Victoria Beckham habit me deklaratën: Nuk i laj kurrë xhinset E habitshme por modelja shumë e pasur botërore dhe ikona e modës Victoria Beckham nuk i lan asnjëherë xhinset. Në një
Modelja e njohur habit me deklaratën: Nuk i laj kurrë xinset E habitshme por modelja shumë e pasur botërore dhe ikona e modës Victoria Beckham nuk i lan asnjëherë xhinset. Në një
Mos i hidhni xhinset e vjetra, shihni si mund ti vini në punë (FOTO) Ashtu si me të gjitha gjërat e mira në jetë, edhe xhinset nuk qëndrojnë gjithmonë. Ato mund të shqyhen pas një kohë a
Nëse doni të dukeni më e gjatë, zgjidhni me kujdes xhinset Një problem i madh me vajzat që nuk jaën shumë të gjata është mënyra sesi i zgjedhin xhinset. Nëse doni që të doni të
Xhinset e ngushta, shkak i problemeve shëndetësore Lajmi më i lexuar në BBC flet për një shqetësim të publikuar në një nga revistat më të mëdha shkencore në botë. Xhinset
Erdhën! Moda rikthen ato që ndoshta nuk i preferojmë edhe aq Tashmë nuk është ndonjë sekret fakti se moda na ka risjellë trendet e vitit 200, ju pëlqen apo jo. Kemi rikthimin e logo
E dini se nga dallojnë xhinset e shtrenjta nga ato të lirat? Xhinset janë padyshim veshja më e shitur në botë, të gjithë duke filluar që nga më i vogli e deri tek më i rrituri kanë
Ja nga ndryshojnë xhinset që kushtojnë 30 euro nga ato që kushtojnë 300 euro "Çelësi për të mbajtur xhinset në një gjendje që të duken si të reja është larja e tyre një herë në gjashtë muaj". Kjo ë
Nëse doni të dukeni më e gjatë, zgjidhni me kujdes xhinset Një problem i madh me vajzat që nuk jaën shumë të gjata është mënyra sesi i zgjedhin xhinset. Nëse doni që të doni të
Si të zgjidhni xhinset e duhura sipas formës së trupit (FOTO LAJM) Edhe pse stina e verës nuk mund të mendohet pa veshjet e lehta, fundet dhe fustanët e hollë, sërish nuk është akoma kohë