999 rezultate për

xhins

Thaçi i shkon në takim Haradinajt me xhinse Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ka shkuar sot në zyrë Kryeministrit Ramush Haradinaj për të diskutuar në lidhje me v
Truku që e përdorin të gjithë për t’u dukur më të gjatë Një problem i madh me vajzat që nuk jaën shumë të gjata është mënyra sesi i zgjedhin xhinset. Nëse doni që të doni të
“Më kthe xhinset”, Rina i kthehet baby G pas deklaratës Situata mes Baby G dhe Rina Balaj duket se është mjaft e nxehtë. Fillimisht Rina e ka quajtur Baby G një këngëtare të do
Këngëtarja ja plas në fytyrë Rinës: Më kthe xhinset Baby G dhe Rina Balaj i kanë prishur marrëdhëniet mes tyre tashmë prej disa kohësh. Rina mbrëmë në "Shiko kush luan",
Për të gjitha vajzat që duan të duken të gjata, kjo është zgjidhja Një problem i madh me vajzat që nuk jaën shumë të gjata është mënyra sesi i zgjedhin xhinset. Nëse doni që të doni të
Tayna ul pantallonat dhe çmend fansat (FOTO LAJM) Tayna ka ‘pushtuar’ Instagramin sërish. Reperja nga Prizreni, nuk lë ditë pa publikuar imazhe dhe video të ndryshme në r
Vishej me xhinse dhe lyhej, modelen e vrasin në mes të kryeqytetit Vrasjet e vajzave të bukura që kujdesen për veten, apo arrestimi i tyre duket sikur është kthyer në një proces normal në
Nëse doni të dukeni më të gjata, ja 5 këshilla Një problem i madh me vajzat që nuk jaën shumë të gjata është mënyra sesi i zgjedhin xhinset. Nëse doni që të doni të
Bëhuni gati, këto janë xhinset më të shëmtuara në botë (FOTO LAJM) Moda sigurisht, ndonjëherë ka tendencën që të bëhet pakëz e cuditshme. Edhe xhinset përgjatë viteve kanë ndryshuar sh
Ku ndryshojnë xhinset origjinale nga ato të lirat Në një pjesë të dokumentarit të bërë në Turqi, del se i njëjti material përdoret për të dyja llojet e xhinseve. Në bo
Ishte koha kur trajneri i Kroacisë shëtiste Tiranës me xhinse "kaubojs" (FOTO LAJM) Kroacia mbrëmjen e djeshmë çoi në shtëpi Anglinë dhe preku ëndrrën e finales së Botërorit ku tashmë do ti duhet të përba
Moda e shpatullave jashtë, kombinimet më të mira Intrigante dhe super në modë, janë bluzat me shpatullat zbuluar. Qoftë një shpatull apo të dyja, ato pak centimetra lëku
Xhaketa xhins zgjidh dilemën “Çfarë të vesh?" Janë perfekte për të kompletuar pamjen tuaj, dhe flasim për xhaketat xhins, që është optimali për temperaturat e kësaj s
Xhaketat jeans, modelet më në tendencë për verën 2018 (FOTO LAJM) Me ardhjen e verës 2018, xhaketat jeans janë kthyer fuqishëm ne koleksionet e veshjeve te firmave te mëdha te modës.
Sekrete mode, e dini ç'kuptim ka etiketa e lëkurës në pantallonat xhins? Mund t’i vishni paradite, pasdite, në mbrëmje, madje edhe për të fjetur gjumë (ok, ky është një nga ato rastet kur shkon
Kur bëhesh më e thjeshtë seç duhet, stilistja që u bë nuse me xhinse Fustani i bardhë i nuses është padyshim ëndrra e çdo vajze dhe ai gjithmonë imagjinohet sa më madhështor me vello të gja
Modelet fantastike të fundeve xhins Me ardhjen e pranverës, në listën e veshjeve që kemi dëshirë ti veshim të parat nuk mungojnë as fundet xhins. Komode
S'pyet për takat e xhinset, shihni çfarë i punon topit këngëtarja shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anjeza Branka prej disa kohësh nuk e kemi parë më aktive në muzikë. Por pavarësisht kësaj, ajo ë
Xhinset në modë? Sërish me bel të lartë Kush duhet të jenë xhinset ku duhet të foksuoheni këtë verë? Sigurisht me bel të lartë! Janë rikthyer prej disa kohës
Moda, si të veshim T-shirt Bluzat, apo T-shirt, siç i quajmë janë të thjeshta, ekonomike, të lehta për tu larë e hekurosur. Sigurisht që kemi sh