999 rezultate për

xhiko

Babai i vajzës së vrarë nga bashkëshorti: Mikeli i droguar, e nxorra nga burgu Pas ngjarjes tragjike të ndodhur në Korçë, ku Mikel Xhiko vrau me thikë bashkëshorten e tij, Yllka Xhikon dhe më pas edh
Husband kills wife and himself in front of their 5-year-old daughter The city of Korca was shocked today when a husband stabbed his wife and killed himself after that in the eyes of their 5
Ja kush është burri që qëlloi gruan dhe veten në Korçë (FOTO LAJM) Një krim i rëndë në familje është shënuar mëngjesin e sotëm në Korçë, ku bashkëshorti ka qëlluar me thikë gruan dhe më p