999 rezultate për

xhest

Shpërthen Ronaldo, hedh mikrofonin në liqen (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk i ka përmbajtur dot nervat, aq sa ka kryer një xhest aspak të këndshëm ndaj një gazetari. Siç
Arbitri që u fye nga Sadiku: E kam falur, tani është heroi im Gjashtë vite më parë, Armando Sadiku kreu një xhest antisportiv kundrejt anësorit Eduart Miho në përballjen Elbasani-Laç
Ky xhest kujt i drejtohet? (FOTO LAJM) Dita e djeshme në Kuvend nuk ka kaluar pa debate, ndersa përpos fyrjeve të cilat janë pasqyra e përgjithshme, Koço Kokëd
Rama kalon pritshmëritë, përulet duke i puthur dorën gazetares (VIDEO) Edi Rama ditët e fundit i ka kaluar pritshmëritë, duke u shfaqur mjaft kavalier, ndonëse në deklaratat për media ai shfa
Një xhest historik nga Obama, presidenti i parë që shkon në burg (FOTO LAJM) Obama është i pari president i SHBA i cili shkon në burg. Ai është fotografuar në mesin e të burgosurve të EL Reno.
Noizy me dhurata për fëmijët jetimë (FOTO LAJM) Dhe më herët Noizy ka treguar anën e tij të butë, teksa ka shkuar të vizitojë një jetimore. Ai ndryshe nga reperat e tje
Një mëngjes ndryshe me Jonida Maliqin (FOTO LAJM) Jonida Maliqi ka uruar fansat për një ditë të mbarë, me anë të postimit të një fotoje, teksa pinte një filxhan kafeje. M
"Selfie" e Arbanës dhe Mandit bum klikimesh Fotot "selfie" të cilat tashmë janë kthyer në një mani për të gjithë grupmoshat, kanë infektuar dje edhe prezantuesen e
RDK: Ja fotot që tregojnë se BDI vjedh votat! (FOTO LAJM) Rilindja Demokratike Kombëtare ka denoncuar raste të blerjës së votave nga ana e partisë shqiptare në pushtet, BDI. "
Heqja e fotos së Presidentit, Nishani: Nga Rama pres punën, jo xhestet Presidenti Bujar Nishanie ka cilësuar si një xhest aspak serioz për një shtet demokratik, vendimin e qeverise Rama për h