Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
999 rezultate për

xhesika

Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Si e kapërceva dhimbjen për humbjen e nënës (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm, këngëtarja shqiptare Xhesika Polo ka qenë e ftuar në “Wake Up” nē “Top Channel”. Një nga ngjarje
Humbi nënën nga kanceri i gjirit, Xhesika Polo ndërmerr nismën e rëndësishme (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Xhesika Polo humbi mamanë e saj pasi vuante nga kanceri i gjirit. Këngëtarja është shprehur gjithmonë
Rreth 9 mijë euro një fustan, ndjekësit të "shokuar" nga shpenzimet e Xhesika Berberit (FOTO LAJM) Xhesika Berberi është një ndër modelet shqiptare që prej vitesh po zhvillon karrierën e saj në Amerikë. Ajo është bër
Xhesika Kadiu konfirmon lidhjen me Robertin Modelja e njohur Xhesika Kadiu ka shkruar për herë të parë publikisht për lidhjen e saj me Robert Berishën, duke kërkuar
Ndër më të bukurat shqiptare, zbulohen 2 prezantueset e "Miss Universe Albania & Kosova" (FOTO LAJM) Miss Universe Albania & Kosovo do të zgjedh përfaqësueset e bukurisë në eventin më prestigjioz të bukurisë në botë në “M
"Rri me sytë nga dera", Xhesika Polo rrëqeth me fjalët 6 muaj pas humbjes së nënës (FOTO LAJM) 6 muaj më parë, këngëtarja e njohur, Xhesika Polo humbi një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, mamanë. Ndonëse ky m
Nga urrejtja më e madhe te lumturia, disa gjëra që nuk keni ditur për Xhesika Ndojin (FOTO LAJM) Tashmë një emër mjaft i njohur i i ekranit dhe skenës, pas Xhesika Ndojës ngrihet pluhur për të gjitha ato që bën, fotos
Plot sharm dhe elegancë, Xhesika Berberi do ju rrëmbejë zemrat (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet shqiptare me një bukuri të thjeshtë dhe mahnitëse. Modelja e njohur Xhesika Berberi kësaj r
"S'do jem asnjëherë mirë", Xhesika Polo flet pas humbjes së nënës (VIDEO) Xhesika Polo e ftuar në emisionin “ABC-ja e mëngjesit”, foli për vështirësitë dhe dhimbjen që ka kaluar pas ndarjes nga
Në ditën e lindjes, Adrola Dushi i thur fjalët më të ngrohta Xhesika Berberit (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Xhesika Berberi feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë mungu
A po jeton Xhesika Ndoji një histori dashurie sekrete? (FOTO LAJM) Xhesika Ndoja, e cila krahas muzikës tashmë i është futur edhe biznesit, nuk ndalon së realizuari edhe foto të reja siç
Humbi nënën pak kohë më parë, këngëtarja shqiptare bën gjestin prekës (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, këngëtarja Xhesika Polo humbi mamanë e saj. Ajo u nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë. Lajmin e dha
Humbje e madhe për Xhesika Polon, nëna e këngëtares ndërron jetë (FOTO LAJM) Këngëtarja Xhesika Polo ka humbur nënën e saj ditën e sotme. E ëma e këngëtares vuante prej kohësh nga një sëmundje
Ndahet nga jeta njeriu i shtrenjtë për Valbona Memën (FOTO LAJM) Me anë të një fotoje në Instagram Valbona Mema ka bërë të ditur lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të motrës së saj, p
Parandalohet tjetër tragjedi nga tërmeti i mëngjesit të sotëm në Tiranë 20 vjeçarja Xhesika Biqiku ishte viktima e vetme e tërmetit të 26 nëntorit në Tiranë. Studentja e Arkitekturës humbi jet
"Mezi i rrita", flet babai i Xhesikës që humbi jetën nga tërmeti Lëkundjet e errëta të 26 nëntorit zgjuan njerëzit nga gjumi. Frika, nxori jashtë shtëpive mes mijëra shqiptarëve edhe Xh
Alex Seitaj: Më kapi afshi për Xhesika Polon dhe përfunduam në shtrat! (VIDEO) Shumëkush rrëfen se mund të bëjë çmenduri nën efktin e alkoolit dhe një histori mjaft interesnate ka rrëfyer edhe Alex S
"Akoma po dridhem!", Xhesika kujton telefonatën me prindërit kur ra tërmeti (VIDEO) Xhesika Berberi ka udhëtuar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jeton, drejt Shqipërisë prej ditës së djeshme. Mo
Pengu që do i mbetet përjetë babait të 20 vjeçares: Ajo do shpëtonte Paraditen e djeshme në Spitali i Traumës, jetë 20 vjeçarja Xhesika Biqiku, e cila prej tri ditësh ishte në gjendje kome,
Rama flet për takimin me babain e Xhesikës: E dija, nuk i thoja dot që e bija do t’i vdiste! Studentja që do të bëhej arkitekte, Xhesika u godit në kokë pasi i ra një tullë në tentativë për të dalë nga pallati ku