999 rezultate për

xherdan

Xherdan Shaqiri "ylli" që po lind te Liverpooli Xherdan Shaqiri po shfaqë talentin e tij te skuadra e Liverpoolit. Në ndeshjet e fundit i ka shpërblyer besimin traj
Liverpool-Fulham , formacionet zyrtare Skuadra e Liverpool do të zbresë në fushën e lojës pas pak minutash ku do të presë në shtëpi Fulhamin. Trajneri Jurgen K
Shaqiri i tregon shqiponjën trajnerit Klopp (VIDEO) Xherdan Shaqiri mungoi në ndeshjen që Liverpool luajti ndaj Crvena Zvezdës dhe ky vendim i trajnerit Klopp bëri shumë bu
Derbi shqiptarësh, Arsenali sfidon Liverpoolin Premier League rezervon një prej dueleve më spektakolare pasi sot do të përballen Arsenali dhe Liverpooli. Një derbi që
Liverpool sakrifikon Shaqirin për sulmuesin e Bilbaos Interesimi i Liverpoolit në Iker Muniain ka hapur derën për Xherdan Shaqirin që të largohet nga klubi. Sulmuesi spanj
Xherdan Shaqiri komenton golin e parë me Liverpoolin (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri sot e shënoi golin e tij të parë në Anfield me fanellën e Liverpoolit. Xherdan Shaqiri, i cili nuk st
Shaqiri në Beograd përballë serbëve: E di se ç'më pret! Këtë të mërkurë skuadra e Liverpool do të luajë naj Crvena Zvezdës në sfidën e vlefshme për champions league. Pjesë e an
E ndihmoi Shaqiri, Zvicra barazon me një gol fantastik Belgjikën (VIDEO) Zvicra e ka shënuar golin e barazimit ndaj Belgjikës në kuadër të Ligës së Kombeve. Goli erdhi në minutën e 76’ nga M
Shaqiri feston ditëlindjen e 27-të, shikoni si e uron Federata Zvicerane e Futbollit (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 27-të dhe për këtë ditë ai ka marrë urime të shumta. Mes shumë
Zvicra nderon Xhakën dhe Shaqirin Ajka e kombëtares së Zvicrës në dekadën e fundit ka qenë e përbërë nga shqiptarët, konkretish shqiptarët e Kosovës. Pak
Xherdan Shaqiri i trembet kësaj skuadre Mesfushori më origjinë shqiptare që luan me Liverpool, Xherdan Shaqiri ka paralajmëruar bashkëlojtarët e tij se do ta ke
Shikoni sa para shpenzon Xherdan Shaqiri për veshjet e tij (FOTO LAJM) Mesfushori i Liverpoolit me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri, ka edhe një pasion tjetër përpos futbollit, atij i pëlq
Shaqiri vendimtar në fitoren e Liverpool (VIDEO) Liverool ka marrë një fitore të pastër kundër Southampton. Serinë e golave e ka hapur sulmuesi shqiptar, Xherdan Shaq
"Pse Xherdan Shaqiri nuk mund të udhëtojë me Liverpool drejt Serbisë" Ndeshja e javës së katërt të Champions Leagues, ku do vërë përballë, Liverpoolin e Xhardan Shaqirit dhe klubin serb, Red
Shqiptarët i pret "ferri" në Beograd, radhën e ka Hysaj Grupi C, i Champions Leagues ka rezervuar disa surpriza ndoshta të pakëndshme për dy shqiptarët që luajnë me Napolin dhe
Shaqiri nuk bëri shqiponjën por i ka hedhur "benzin zjarrit" me këto fjalë Zvicra ka shkatërruar Islandën me rezultat 6-0 ku një nga golashënuesit ishte edhe Xherdan Shaqiri. Ky i fundit ka q
Dorëzohet Xhaka dhe Shaqiri, kërkojnë falje për “shqiponjën” ndaj Serbisë Në hotelin ku është grumbulluar kombëtarja e Zvicrës për sfidat e radhës në Ligën e Kombeve është mbajtur një konferencë
Legjenda e Manchester United vesh fanellën e Xherdan Shaqirit (VIDEO) Ish-mbrojtësi legjendar i Manchester United, Gary Neville ka veshur live bluzwn e Xherdan Shaqirit pasi humbi një bast m
Klopp sqaron përse insistoi për të marrë Xherdan Shaqirin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë të ditur se ata e kanë blerë Xherdan Shaqirin këtë verë pasi që iu nevojit
Klopp-i zbulon ushqimin e preferuar tradicional shqiptar të Xherdan Shaqirit Xherdan Shaqiri, ylli shqiptar i Zvicrës ka firmosur kontratën për 5 vjet me ekipin e Liverpoolit. Trajneri ka postua