999 rezultate për

xhepin

Një listë në xhepin e xhupit i bën gjëmën trafikantit shqiptar në Itali Një i ri shqiptar është arrestuar ditën e sotme, në Itali, i dyshuar për trafik droge. Policia dyshon se ai ushtronte
Lista Serbe mbron xhepin e saj duke hyrë në Kuvend, paratë ia duan Kosovës Anëtarët e Listës Serbe sot i janë rikthyer sot në sallën e Kuvendit të Republikës së Kosovës vetëm për të mos humbur ma
Formacionet zyrtare: Skënderbeu-Partizani, Gega befason me Rexhepin dhe rolin e Atandës Kampionati shqiptar rinis sot me ndeshjen Skënderbeu-Partizani. Në stadiumin e Korçës pritet një ndeshje shumë e fortë,
Pas skandalit me Rexhepin, Xhisielën tani e gjen edhe një hall tjetër (FOTO LAJM) Xhisela Maloku është kthyer në një personazh mjaft të debatuar tashmë në Shqipëri pas intervistave të dhëna duke i dalë
U la në burg, Xhisiela mbështet Rexhepin: Do t'ja dalë, po i bien më qafë kot (FOTO LAJM) Një tjetër reagim i Xhisiela Malokut ka sjellë më tutje konfuzion, vajza e cila sipas dokumentave të ekspertizës mjeko-
Xhisiela rrëfen njohjen dhe lidhjen me Rexhepin Xhisiela Maloku tregoi në Open se si është njohur me Rexhep Rrajën. “Rexhepin e kam njohur në gjimnaz, ishim në klasa
Gjykata lë në burg Armir Grimën dhe Fabjol Rexhepin Trajneri i kombëtares së femrave, Armir Grima dhe portieri i i Besëlidhjes, Fabjol Rexhepin janë lënë në burg nga Gjykat
Thaçi i thotë disa fjalë për Rexhepin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar ish-kryeministrin Bajram Rexhepi në njëvjetorin e vdekjes së tij. Ai k
Mësoni pse nuk duhet ta mbani portofolin në xhepin e pasëm Shumë njerëz që e vendosin kuletën në xhepin e pasmë të tyre e bëjnë me arsyen që të të ruhen nga vjedhësit, por mjekët
Mbani pak kripë gjithmonë në xhepin tuaj sepse do t’ju shpëtojë jetën Shumë njerëz mbajnë me vete një biskotë, një karamele apo një pako të vogël sheqeri. I përdorin si mjete emergjente kry
Qytetarët ankohen për çmimin e naftës Qytetarët e anketuar nga TVM2 shprehen se rritja e çmimit të naftës është i papërballueshëm për ata, duke pasur parasysh
Mësoni pse nuk duhet ta mbani kuletën në xhepin e pasmë Shumë njerëz që e vendosin kuletën në xhepin e pasmë të tyre e bëjnë me arsyen që të të ruhen nga vjedhësit, por mjekët
Pse nuk duhet ta mbani kurrë kuletën në xhepin e pasëm të pantallonave Disa preferojnë ta mbajnë në dorë, të tjerë brenda në çantë, si dhe në xhep, megjithatë mjekët rekomandojnë që të shmang
Pse nuk duhet të mbani kurrë kuletën në xhepin e pasëm Shumë njerëz që e vendosin kuletën në xhepin e pasmë të tyre e bëjnë me arsyen që të të ruhen nga vjedhësit, por mjekët
Vajza e përkujton me një mesazh prekës Bajram Rexhepin Sot janë bërë katër muaj nga vdekja e ish-kryeministrit Bajram Rexhepi. E pikërisht sot ka qenë vajza e tij Vanesa, e
KEDS është shkaku që faturat e veriut përfunduan në xhepin e qytetarëve Avokati i Popullit, Hilmi Jashari, para Komisionit Parlamentar për të Drejtat e Njeriut, ka thënë se ka kërkuar nga Zyra
Mustafa: Kujtoj me respekt Bajram Rexhepin Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, u nënshkrua në Librin e zisë të hapur në ndërtesën e Qeverisë, për nd
Ambasada e Kosovës në Uashington hap librin e zisë për Bajram Rexhepin Ambasada e Kosovës në Uashington, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka njoftuar se do ta hapë librin e zisë për ta nderua
Kusari-Lila tregon për çfarë do ta mbajë mend gjithmonë Bajram Rexhepin  Mimoza Kusari-Lila ishte zëdhënëse në qeverinë e Bajram Rexhepit. Mimoza Kusari-Lila e cila ishte zëdhënëse në qeveri
Qeveria mban 1 minutë heshtje për Bajram Rexhepin, formohet Komisioni i Varrimit Qeveria e Kosovës sot themeloi Komisionin për organizimin e ceremonisë mortore për ish-kryeministrin, Bajram Rexhepi.