999 rezultate për

xhepat

I ka xhepat "e shpuara", shenja e horoskopit që nuk njeh limite për shpenzimin e parave Duke u ndalur tek paratë, jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç e prisni, ka momente që ju buzëqesh planeti i financave,
EMRI/ I riu shqiptar kapet në fermën e kanabisit në Angli: Xhepat plot me para e çelësa Benzi Një tjetër shqiptar është arrestuar në Britani në një shtëpi ku kultivohej rreth 60 bimë kanabisi. Shtetasi në fjalë
Miliona euro pas kualifikimit, Champions "i mbush xhepat" Juventusit Pas sukesit përballë Ferencvaroshit të Myrto Uzunit dhe kalimin në fazën tjetër të Champions League, Juventus numëron mi
Një fitore me Bjellorusinë do ti mbushte "xhepat" Kombëtares tonë Fitorja ndaj Kazakistanit mbajti në lojë Shqipërinë në garën për vendin e parë në grupin 4 të Ligës C në Ligën e Kombeve
SKEMA/ Kush janë katër zyrtarët e OSHEE-së që mbushën xhepat plot falë tenderave GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dhënë masa e arr
Sherr në studio, Rama përplaset me Fevziun për gjobat: Ti je lideri real i PD-së Kryeministri Edi Rama edhe mbrëmjen e sotme është përplasur me gazetarin Blendi Fevziu. Kjo pas pas pyetjes së Fevziu
Muriqi te Lazio, mbushin xhepat Teuta dhe Besa Kalimi i Vedat Muriqit nga Fenerbahce te Lazio për 18 milionë euro, me bomberin kosovar që firmosi një kontratë 5-vjeçar
Nuk ndalen me dorëheqjen e qeverisë, protestuesit në Beirut kërkojnë dënim me varje Qeveria e Libanit dha dorëheqjen pas shpërthimit shkatërrues të javës së kaluar në Bejrut. Njoftimet për neglizhencë nga
"E kanë mendjen te minifundi", mësuesja i kthehet Kodhelit: Ju mbushni xhepat e bëni pushime luksoze Deklarata e deputetes Mimi Kodheli për mësueseset të cilat sipas saj e kanë mendjen te buzëkuqi dhe minifundi, ka ngjall
Çfarë bën paraja, si dukeshin këta miliarderë para se të mbushnin xhepat (FOTO LAJM) Bota asnjëherë nuk ka pasur aq miliarderë sa sot. Zhvillues, regjisorë, shkrimtarë, artistë, ka mbi 2,000 njerëz në list
Ralf Gjoni mbush xhepat "plot" me lëpirëse, ja shpërndan ministrave të Ramës As këtë herë nuk munguan debatet në Parlament. Deputeti i opozitës parlamentare Ralf Gjoni i ka quajtur deputetët social
EKSKLUZIVE/ "Jam pronar i "Babastars", çështjen do e zgjidh në gjyq", Agon Amiga: Covid-19 do godasë fort xhepat e artistëve Reperi nga Kosova, Agon Amiga ka folur në një intervistë ekskluzive për Albeu.com, reth përplasjeve me grupin "Babastars
Koronavirusi "u zbraz xhepat" edhe miliarderëve të botës, sa kanë humbur deri tani Dhjetë miliarderë humbën më shumë se 83 miliardë dollarë këtë javë për shkak të kolapsit të tregjeve të aksioneve. Ed
Coronavirusi, lojtarët e Milanit zbrazin xhepat në ndihmë të të prekurve Raportohet se lojtarët e Milanit kanë vendosur të dhurojnë një ditë të pagës së tyre për spitalet lokale, në mënyrë që t
Çfarë bën paraja, si dukeshin këta miliarderë para se të mbushnin xhepat (FOTO LAJM) Bota asnjëherë nuk ka pasur aq miliarderë sa sot. Zhvillues, regjisorë, shkrimtarë, artistë, ka mbi 2,000 njerëz në list
Çfarë bën paraja, si dukeshin këta miliarderë para se të mbushnin xhepat (FOTO LAJM) Bota asnjëherë nuk ka pasur aq miliarderë sa sot. Zhvillues, regjisorë, shkrimtarë, artistë, ka mbi 2,000 njerëz në list
PD për 64 milion euro humbje të OSHEE: Janë futur në xhepat e Ramës dhe njerëzve të tij Të ardhurat e kompanisë së shpërndarjes së energjisë elektrike pësuan një rritje minimale prej 2% gjatë vitit 2019 ndërs
Shkarkimi i Contes i "zbrazi xhepat" Chelseas Chelsea u detyrua të paguajë mbi 31.2 milionë euro për shkarkimin e italianit Antonio Conte nga posti i trajnerit. Ra
Allegri te Manchester United, Juventus "mbush xhepat" Sipas "Tuttosport", Juventusi mund të fitojë 60 milionë euro nëse Massimiliano Allegri i bashkohet ekipit anglez, Manche
E BUJSHME/ De Laurenttis takim sekret me Wandan, Icardi mbush "xhepat" E ardhmja e Mauro Icardit mbetet e enigmë. Por së fundmi SportMediaset raporton se presidenti i Napolit De Laurentis do