999 rezultate për

xhensila

Ajka hodhi hapat e saj të parë dhe kjo video me babi Besin ju rregullojë ditën (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë para një viti me vajzën e tyre Aj
Xhensila Pere flet për ish-të dashurin: Nuk mund t'a quaj shok Xhensila Pere, ish-missi shqiptar njëkohësisht edhe ish-banorja Big Brother, është një prej personazheve publik më të n
Çfarë po ndodh me Xhensila Myrtezaj, këngëtarja anullon koncertin në minutat e fundit (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira dhe më të dashura të estradës sonë. Artistja është gjithmonë aktiv
Kartolinë nga qyteti i dashurisë, Besi dhe Xhensila pozojnë të dashuruar në Paris (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u nisën drejt Francës në një udhëtim në çift , ku do të kalojnë disa
As Xhensila as Ija, në prehrin e kujt e zë gjumi Besin (FOTO LAJM) Aktori i njohur dhe mjaft i dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm Bes kallaku, mesa duket po punon për projekte të re
Çfarë fshihet pas udhëtimit në Itali të çifteve Besi-Xhensila dhe Arbana-Eduart? (FOTO LAJM) Dy ditë më parë moderatorja e njohur Arbana Osmani postoi një selfie me këngëtaren Xhensila Myrtezaj. “Sa e bukur është”
Në fillim Arbana, më pas Xhensila i jep një mesazh publikisht moderatores (FOTO LAJM) Njëra moderatore e tjera këngëtare, të dyja shumë të dashura nga publiku dhe shumë të komentuara në media, por gjithasht
Video e babi Besit ku luan si fëmij me Ajkën është "ëmbëlisa" e ditës (VIDEO) Një vit më parë, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për h
Tani po që do qeshni me lot, Bes Kallaku tregon si ja "shkatërroi" surprizat Xhensilës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë aktori i njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj festuan 2-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të ve
5 epitetet më të bukura për Xhensilën, Bes Kallaku surprizon çdo ditë (FOTO LAJM) Bes Kallaku sa vjen edhe na surprizon me dedikimet e tij të përzemërta për Xhensila Myrtezajn! Pas atij për 2-vjetori
"Aksion" e gjithë famija, Xhensila poston videon epike të vjehrrës (VIDEO) Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar një video që nuk duhet humbur. Teksa mundohet të ushqejë Ajkën, duket se vajza
Ajo që Xhensila përgatiti për Besin në 2-vjetorin e martesës do t’ju lërë pa fjalë (VIDEO) Ditën e djeshme, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku festojnë 2-vjetorin e martesës së tyre dhe Besi e ka nisur ditën me n
Romeo nga Bubqi, në 2-vjetorin e martesës Besi i bën dedikimin romantik Xhensilës (FOTO LAJM) Bes Kallaku mund të ketë qenë mjaft i zënë me udhëtimin që bëri me kreun e shtetit Ilir Meta, por nuk i harron datat e r
Xhensila publikon videon romantike nga pushimet me Besin dhe e dini ku ndodhet çifti? (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë gjetur më në fund kohë për të pushuar dhe për të shijuar disa ditë pushimesh.
Ajka nis pushimet me prindërit, Xhensila na zbulon si duken bab e bijë (FOTO LAJM) Ajka ka nisur pushimet e para me prindërit! Vogëlushja është fotografuar në krahët e babi Besit, ndërsa shijon një pa
Sezoni i bjondeve, Xhensila ndryshon look dhe duhet të fërkoni sytë (VIDEO) Sezoni i verës është i duhuri për të bërë ndryshime në look dhe duket se këtë praktikë po e ndjekin të gjitha të famshme
Xhensila Myrtezaji surprizohet në mënyrën më të bukur nga fansat e saj (FOTO LAJM) Me talentin dhe ëmbëlsinë e saj, Xhensila Myrtezaji ia ka dalë të vjedhë zemrat e publikut, duke krijuar kështu grupin e
Vetëm 1 vjeçe, por Ajka "bën ligjin" në shtëpi dhe Besin e ka gjetur belaja (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, vogëlushja e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, Ajka, festoi 1-vjetorin e saj të lindjes. Pas urime
Pasi e akuzuan për photoshop, Xhensila ka një sqarim për të gjithë (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja, Xhensila Myrtezaj publikoi në Instagram një foto e cila ngjalli shumë komente. Këngtarja
I mungojnë pjesët e trupit, fansat akuzojnë Xhensila Myrtezajin për photoshop (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram një foto k